דילוג לתוכן הראשי

בורגר סאלון - 100% בקר טרי, מהחווה לסניף. רשת ההמבורגרים שאתם חייבים להכירלפני כמעט חודש יצא לנו להפיק אירוע בצפון, יום שישי בצהריים ואנחנו מורעבות! היינו כל כך רעבות שאמרתי "אני כל כך רעבה שאני יכולה גם לאכול פרה שלמה, ואני בכלל צמחונית" ואז כמו כמו בפטה מורגנה במדבר או הגשמת משאלה של שד שיצא ממנורה, נגלתה לפנינו מסעדת המבורגר באחת מתחנות הדלק מבאיזור.

נכנסנו עם מינימום ציפיות (בכל זאת תחנת דלק) ומקסימום רעב והזמנו כל אחת דיל צהריים שווה במיוחד. אני הזמנתי המבורגר צמחוני וליבי הזמינה המבורגר בקר.

למקום שנכנסו אליו קוראים 'בורגר סאלון' ועד אז היינו בטוחות שמדובר במסעדה מקומית בין בנימינה לזיכרון יעקב, אך מהר מאוד גילינו שמדובר ברשת ארצית שהמומחיות שלה היא המבורגרים באיכות מעולה.

לפי מה שהם מפרסמים ההמבורגר שלהם הוא הכי טרי, הכי איכותי והכי טעים בעולם. לא הגענו לסבב השוואה של המבורגרים אבל בהחלט נוכל לתת את חוות הדעת שלנו.

ההמבורגר הקלאסי של הרשת. תמונה מהפייסבוק של בורגר סאלון


המקום מרגיש כמו דיינר אמריקאי. מתוך הפייסבוק של בורגר סאלון


המקום קטן אבל נחמד ביותר, קצת הרגיש כמו מסבאה על הדרך בשומקום בארצות הברית וזה היה מגניב. את הארוחה מכינים מולכם- מצליית ההמבורגר (שאגב מגיע בדרגת עשייה מדיום וול אלא אם כן מבקשים מראש דרגת עשייה אחרת) דרך הלחמניות המיוחדות שנאפות במקום (וניתן להזמין לחמנייה העשויה מקמח לבן, לחמנייה העשויה מקמח דגנים או לחמנייה ללא גלוטן) בתוספת של חסה, עגבנייה, מלפפון חמוץ ובצל. אפשר כמובן לבקש להוריד אחד מהרכיבים אבל תאמינו לי שעדיף את הכל ביחד.

יש כמה סוגים של בורגרים: 160 גרם ו220 גרם, בורגר עם גבינה, בורגר כפול, סלופי בורגר ובורגר מרכיבים צמחיים בלבד (מה שאני כמובן בחרתי). בתוספות אפשר להתפנק בצ'יפס מטוגן טעים ביותר (כי הרי גם צ'יפס צריך לדעת איך להכין כמו שצריך) או בסלט כרוב במיונז מה שעוד יותר הופך את זה לחוויה של בורגר במסבאה אמריקאית.


מתוך הפייסבוק של בורגר סאלון


מתוך הפייסבוק של בורגר סאלון

המחירים לא יקרים בכלל ויש גם דילים שכוללים המבורגר תוספת ושתייה שמשתלמים במיוחד, כך שגם לבוא כל המשפחה זו אופציה נחמדה ביותר, אם לארוחת צהריים או לארוחת ערב בסניף קרוב אליכם או בדרך לטיול או בחזרה מטיול או מאירוע בדיוק כמונו.

סניפי הרשת פזורים ברחבי הארץ, שמחנו לגלות שלא נצטרך לנסוע בחזרה אל זיכרון יעקב בכדי לאכול את ההמבורגר הבאמת טעים שמציעים ברשת (הם יודעים מה הם משווקים) אלא נוכל לקפוץ לארוחה שווה עם המשפחה או רק שתינו או לפגישה או עם חברים בערב לעיר קרובה אלינו וליהנות מארוחה טעימה.

אגב, אם אהבתם את ההמבורגרים שלהם ותרצו לקחת אותם הביתה, חשוב שתדעו שבכל סניף יש גם קצבייה שמוכרת המבורגרים, קבבים, נקניקיות ואפילו צ'יפס. ככה שאפשר ליהנות מהבשר הטרי והטעים של בורגר סאלון גם בבית עם חברים.

רק אחרי ששיתפנו את החוויה האמריקאית שלנו מהמקום יצא לנו לקרוא שזו באמת המטרה של הרשת, שהוקמה כדי לתת כבוד למורשת ההמבורגר האמריקאית. בעלי המקום שהקימו את הרשת הם בעלי חווה משפחתית והתמונות שעל הקירות בסניפים הן תמונות אותנטיות מחיי היום יום שלהם לצד אווירת הדיינר/מסבאה המשפחתית.

לבירור הסניף הקרוב אליכם: burgersaloon.co.il

שלכם

חן וליבי

תגובות