דילוג לתוכן הראשי

סיבוב קניות מפתיע ב WOW לונדון קוסמטיקס עם כמה פריטים שווים ביותרכבר חודש שאני מחפשת מסיכה לשיער. מאז ששינו את החוקים לגבי משקלים וכמויות באתר הפולני אני לא יכולה להזמין יותר ממסכה אחת ועכשיו גם אזל המלאי אז אין ברירה, אני נאלצת לחפש מסיכה אחרת. 

השיער שלי אמנם צבוע ומעט יבש אבל ארוך ובריא ואני לא משתמשת במרכך אלא רק בשמפו ואני אוהבת למרוח מסיכה לשיער פעמיים בשבוע וצריכה אחת טובה.

כמובן ששאלתי ברשתות החברתיות וקיבלתי המון הצעות והמלצות והלכתי לעשות סיבוב בסופרפארם והשוויתי מחירים ובדקתי חברות שונות אבל לא מצאתי מסיכה שהחלטתי לקנות, ואפילו לא היתה לי סיבה מיוחדת למה לא. ואז נכנסתי ל - WOW לונדון קוסמטיקס במטרה לפנק את הקטנה שלי במתנה קטנה לתשומת לב ודווקא שם מצאתי!

לא יודעת מתי אבל אני גיליתי רק עכשיו של-WOW יש שתי סדרות לשיער של שמפו ומרכך ומסיכה לשיער- האחת לשיער יבש עד פגום והשנייה לשיער שעבר החלקה. לסדרה קוראים Boost & recharge והמסיכה עצמה היא מסיכה טיפולית שמיועדת לשיער יבש ופגום והיא מועשרת בתמצית של קינואה וחמאת קוקוס ששניהם נחשבים למזונות על. 

המסיכה עשירה במינראליים חיוניים ששומרים לשמירה על שיער בריא ומלא. המסכה מספקת לחות לשיער ואמורה לחזק אותו ולמנוע נשירה, בנוסף היא גם מעולה לכאלה כמוני שלא משתמשות במרכך כי אחרי השימוש בה השיער היה חלק רך ונעים למגע. 

את הריח אני מודה קצת פחות אהבתי אני אוהבת יותר ריח עדין אך מורגש ולזו היה ריח של פרח לא מזוהה אבל הוא התנדף מהר אז זה באמת שולי. כאמור יש בסדרה מרכך ושמפו ויש סדרה נוספת Treat & smooth לשיער שעבר החלקה. שתי הסדרות אגב לא מכילות פראבנים וללא SLS והמחיר של השמפו הוא 25 ₪ ושל המסכה 29 ₪ כך שזו קנייה משתלמת בהחלט.


מתוך האתר של wowlondon.com

בעודי משוטטת בחנות נזכרתי שכשיערה המאפרת הצמודה שלי עיצבה לי את השיער לחתונה של אחי ואיפרה אותי שאלתי אותה איפה אני מוצאת סיכות סבתא חזקות וטובות והיא אמרה לי בוואו אז אם אני כבר פה לא אנסה? ברור שכן. והן באמת חזקות ומחזיקות. היא גם המליצה לקנות שם מברשות איפור אם אני צריכה אז אני ממליצה גם לכן אם אתן מחפשות.

אבל לא נכנסתי לחנות בשביל לקנות דברים עבור עצמי אלא בשביל לקנות לקטנה שלי. אז אותה פינקתי בבושם של 200 מ"ל שעולה, שימו לב- רק 10 שקלים! אחלה מחיר לכמות כזו, עם בחירה מתוך חמישה בשמים בריחות שונים. השמות מגניבים גם הם Powerful אותו קניתי לקטנה, וגם Amazing, Surprise, Fearless, Outstanding.


מתוך האתר של wowlondon.com


מתוך האתר של wowlondon.com


אחלה שמות למתנה קטנה לתשומת לב לקטנה שלכן או לחברה או לעצמכן. אם יש לכם סניף קרוב לבית ( את רשימת הסניפים תמצאו כאן https://wowlondon.com/store-locator) צאו לסיבוב מבטיחה לכן שתמצאו שם הפתעות.

שלכן,

חן

תגובות