דילוג לתוכן הראשי

רשת המאפיות "אורן משי" מגיעה ליבנה -מגוון עוגות, מאפים, לחמים ועכשיו גם ארוחת בוקראומרים שארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר של היום, אז מי אני שאתווכח? אין ספק שאחד הדברים שהיו חסרים לי ובטוח שלא רק לי בתקופת הסגרים היה האפשרות לאכול ארוחת בוקר בחוץ. כזו עם ביצים לבחירה, ממרחים טעימים, לחמים טריים וקפה שלא את מכינה לעצמך.... אז ברגע שפתחו את המסעדות ובתי הקפה התייצבתי בכל בוקר באחד אחר בעיר לפרגן לעצמי ולהם. ואז גיליתי שפתחו בית קפה חדש!

בית הקפה מרשת 'אורן משי' אמנם חדש בעיר אבל לא חדש בתחום. מדובר ברשת מאפיות המציעה עוגות עוגיות לחמים ומאפים ויש גם את האפשרות לארוחת בוקר. אז לפני שציידתי את עצמי במאפים להמשך השבוע התיישבתי לטעום ולבדוק את ארוחת הבוקר- הרי מישהו צריך!


מתוך הפייסבוק של אורן משי


ארוחת הבוקר שלהם בנויה כמו כל ארוחת בוקר, (אגב זו הארוחה היחידה שהם מגישים בישיבה כל השאר אלו מאפים לרכישה הביתה) שתי ביצים לבחירה, מטבלים, סלט, לחמים ושתייה. אבל השוני הוא בבחירה. 

קודם כל יש תפריט אחד והוא רק של ארוחת הבוקר ומתוכו אפשר לבחור את סוג המטבלים ללחם ואת סוג הממרחים לארוחה עצמה. הלחם שהגישו היה טוסט מבאגט ביחד עם מטבלים טעימים במיוחד. 

לאחר מכן בחרתי ארבעה ממרחים להמשך הארוחה וכל אחד מהם היה נהדר. ביחד עם ביצת עין הפוכה עשויה בדיוק במידת העשייה הנכונה ומיץ תפוזים סחוט טרי.

המלצרית היתה מתוקה ואדיבה ווסבלנית למרות שהמקום היה מלא (וטוב מאוד שכך!) ובעל המקום גם הוא הסתובב בין האנשים שאל לשלומם אם טעים להם ואם צריך משהו. ואין כמו לקבל שירות נעים ואדיב בזמן שנהנים מארוחת בוקר שווה. 

אחרי ארוחת הבוקר קניתי הביתה עוגת מוס ושני סוגי עוגיות והצצתי כמובן בלחמים מאפה הבית ובשאר הדברים שיש להציע- ויש הרבה!
מתוך הפייסבוק של אורן משי


מתוך הפייסבוק של אורן משי


את הרשת פגשתי לראשונה אחרי פגישה באשקלון ואני זוכרת שבסך הכל קרואסון אבל הוא היה טעים במיוחד והכל היה ממותג והשירות היה נהדר שחשבתי לעצמי 'מי זה אורן משי ולמה לא הכרתי אותו עד עכשיו?' אז הנה הוא הגיע ליבנה למרכז החדש של חנויות הרחוב שבונים בשכונת יבנה הירוקה בפינת הרחובות הרצל ודליה רביקוביץ.

אמנם עדיין בונים שם מה שקצת מעכיר על הישיבה בכיף בכיכר וגם אין הרבה מקומות חניה אבל שום דבר מזה לא הרס לי את החוויה ואני כבר חושבת עוד כמה חודשים קדימה כשהכל יהיה מסודר ומאורגן ונוכל לשבת בכיכר וליהנות מקפה שווה ולהרגיש כמו בחוץ לארץ. רק ביבנה.

שלכם,

חן

תגובות