דילוג לתוכן הראשי

פילינג ביתי לפנים ולצוואר - של חברת אלבה בוטניקה


פילינג של העור הוא לא תהליך חדש אבל בכל זאת לא כולן מבצעות אותו (וחבל) וגם מאוד קשה למצוא תכשירים טובים לבצע פילינג ביתי (וחבל). יש כמה סוגים של פילינג ורק אחד מהם אפשר ורצוי לבצע בבית, אז לפני שאמליץ לכם באיזה כדאי, קבלו הסבר קצר על פילינג:

איכות העור נפגעת כתוצאה מהזדקנות, חשיפה ממושכת לשמש, הרגלי עישון ותזונה, נטילת תרופות ואקלים וכמו כן מנתונים תורשתיים. פילינג הוא תהליך של קילוף שכבות עור מתות על מנת לשפר את איכות העור. מדובר בשיטה נפוצה ויעילה ביותר לשיפור המראה של העור.

קיימים שלושה סוגי טיפולי פילינג המתחלקים לפי דרגת העומק של הטיפול בעור פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק. רק ואני חוזרת רק פילינג שטחי ניתן לבצע בבית! לביצוע שאר סוגי הפילינג למיניהם יש קוסמטיקאיות מוסמכות לבצע אותם ורופאי עור. מדובר בעור הפנים שלכן אז אל תנסו כל מיני דברים ואל תשחקו משחקים.

הפילינג השטחי הוא טיפול המיועד להסרת תאי עור מתים וכתמים המופיעים באופן שטחי על העור. ניתן לבצע אותו גם בצורה עצמאית בבית בעזרת מוצרים קוסמטיים לביצוע פילינג. ניתן ורצוי לבצע את הפילינג באופן קבוע. הטיפול אינו כואב אך יכול לגרום למעט גירוי וגרד של העור ואף אדמומיות שחולפים לאחר הטיפול.

וכאן נכנסת ההמלצה על המוצר...

אני גם מאלה שלא מרבות בביצוע פילינג ביתי פשוט כי ההרגשה לא נעימה לי לאחר מכן. הבת שלי לעומת זאת ממש אוהבת את זה ומושכת אותי ואת כל שאר דיירי הבית לעשות טיפולי פנים הכוללים פילינג ומסיכות כל כמה זמן. האמת היא שאני גאה ומקנאה בה על שגרת הטיפוח שגילתה כבר בגיל כזה צעיר ושהיא מתמידה בה, ואני מגלה לא מעט מוצרים שווים דרכה- כמו תכשיר הפילינג המעולה של חברת אלבה בוטניקה.


פילינג לפנים ולצוואר (מתוך אתר הסופרפארם)


מדובר בתכשיר פילינג שהחומר הפעיל בו הוא חימר וולקני והוא נועד לניקוי לכלוך יום יומי הגורם לבעיות עור, סופח ומסיר מהעור לכלוך עקשני ויעיל במיוחד לניקוי. כמו כן התכשיר מכיל את פרח הלוטוס שאחראי על ההרגעה של העור לאחר הטיפול, ואת צמח הז'רבה שתפקידו להעשיר את העור בחומרים ונוגדי חמצון. 

בנוסף לכל אלה- המוצר היפו אלרגני, שזה אומר שלאחר השימוש בו לא לי ולא לבת שלי היה גירוי על העור- להיפך, הוא הרגיש נהדר! השימוש בתכשיר קל ומותאם לשימוש יום יומי או פעמיים בשבוע (נחשו מה כל אחת מאיתנו בחרה...). מעסים מעט מהחומר על עור הפנים והצוואר ולאחר מכן שוטפים היטב. חשוב כמובן להימנע ממגע ישיר עם העיניים, לא להכניס לפה ואם יש תגובה אלרגית להפסיק את השימוש מיד.


פילינג מקציף לגוף (מתוך אתר הסופרפארם)


המחיר, אני מודה, לא לגמרי אטרקטיבי שכן מדובר בקצת יותר ממאה גרם בעלות של 99 ₪ אבל תמיד יש הנחות ומבצעים אז שווה לקנות ולהשתמש בקצת בכל פעם. התוצאה שווה את ההשקעה!

ניתן להשיג בבתי מרקחת השונים וברשת הסופרפארם.

שלכן,

חןתגובות