דילוג לתוכן הראשי

חנותיש - חנות עם מוצרים יחודיים לאוכלוסיית הקשת האוטיסטי ובני משפחותיהם


את החנות של יניב הכרתי ממש במקרה וזה לא בסדר! במיוחד כאמא לילד עם קושי בוויסות חושי ורגשי אבל לא רק. הילד שלי לא על נמצא על הרצף האוטיסטי, אבל הוא מתמודד עם דברים דומים מאוד לאלה שמתמודד איתם הבן של יניב הבעלים של חנותיש.

לשמחתי, מצאתי בחנות של יניב מוצרים רבים שבהחלט שווה שיהיו לנו בבית. איך הגעתי לחנות הזו? פשוט מאוד. קראתי פוסט שהוא כתב על הבן שלו בזמן הסגר ואז התחלתי לעקוב אחריו ואחרי ההתמודדויות שהוא העלה ומצאתי שיש הרבה נקודות דימיון לחיים הפרטיים שלי. 

החלטתי לללמוד מהניסיון שלו, כי יניב כמוני במקום לבכות על המצב הוא מוצא פתרונות וגם עוזר לאחרים וזה הכי הסגנון שלי!

יניב הקים את החנות 'חנותיש- קשת של מוצרים' והוא מוכר בה מוצרים ייחודיים לאוכלוסיית הקשת האוטיסטי, בני המשפחה שלהם, אנשי ההוראה שמלמדים אותם, חברים וכל מי שרוצה וצריך. חנותיש הוקמה על ידי הורים לילדים על הרצף במטרה להתפרנס בכבוד ועל מנת לתת לכם מוצרים ייחודיים לאוכלוסיית הספקטרום האוטיסטי שיהפכו את החיים לנוחים יותר.


מתוך אתר חנותיש

 

מתוך האתר חנותיש בחנות אפשר למצוא מוצרים לילדים שמתמודדים במהלך היום עם קשיים בוויסות החושי וקשיים מוטוריים אחרים החל מגרב גוף גדולה ועד מחזיק ארגונומי לעיפרון. 

בנוסף, תוכלו למצוא גם משחקי פנאי והעשרה, חולצות וגאדג׳טים שימושים שמתאימים לכולם, מתנות ומזכרות לבני המשפחה ואפילו תחפושות נעימות ונוחות לחג פורים.

מתוך האתר חנותיש


אישית, נדלקתי על שני מוצרים ממש שווים בחנות!

המוצר הראשון שאהבתי הוא גרב גוף המיועדת לסיוע בהתמודדות עם הקושי בוויסות החושי. ילדים רבים (ולא רק ילדים על הרצף) חווים קושי בוויסות החושי. 

גרב הגוף שמגיעה בכמה צבעים לבחירה מאפשרת לילד לעטוף את כל גופו בבד אלסטי נעים שמצד אחד סוגר אותו ומגביל לו את החלל אך גם מאפשר לו להרגיש את הגוף שלו ואת העצמאות שלו. התעטפות בגרב מסייעת להפיג חרדות ומאוד מומלצת לילדים עם ADHD וילדים עם ASD.

תוך האתר חניתוש 

המוצר השני שאהבתי הוא כדור בועה ווסטיבולרי. הכדור מאפשר לילדים לקפוץ איתו ולהשתולל איתו ובכך לאזן את מערכת החושים שלהם ולהוציא אנרגיות במקומות קטנים. מסייע בהפגת חרדות ובריכוז ומאוד מומלץ לילדים עם ADHD וילדים עם ASD.

אם יש לכם ילד על הרצף או ילד שמתמודד עם קשיים בוויסות החושי או בוויסות הרגשי אז החנות הזו בהחלט עבורכם. כנסו, בחרו מוצרים במחירים מעולים, קנו לעצמכם מתנה כי גם אתם מתמודדים עם לא מעט ואל תשכחו שזה אמנם אתגר אבל גם ברכה!

את המוצרים תוכלו לרכוש באמצעות הזמנה טלפונית אצל יניב במספר 052-2147765 או באתר החנות www.hanotish.co.il

שלכם, חן


תגובות