דילוג לתוכן הראשי

שלטים, חמסות, ומזוזות- פריטים מעוצבים עם מיניאטורות של ענת דגוןנתחיל בזה שאני ממש אבל ממש לא אוהבת חתולים. אז כשאני נתקלת באיזה פרסום ברשת שיש עליו חתול- וזה לא משנה כמה הוא חמוד אני מדלגת הלאה. 

אין מצב שארכוש לעצמי משהו שיש עליו חתול. אבל אחותי דווקא אוהבת אותם וזו אחת הסיבות היחידות שהתעכבתי על התמונות שענת דגון העלתה עם חתולים. ביניהן מצאתי שלט לבית וחשבתי שזו תהיה מתנה מעולה לבית החדש של אחותי.

ענת דגון יוצרת ומפסלת בעבודת יד פריטי אמנות צבעוניים ומתוקים להפליא (כן, גם החתולים...) היא מעצבת ויוצרת חמסות, מזוזות, מיניאטורות (יההה לא היו לי מאז שהיתי ילדה!) מותאמות לבני המשפחה וגם שלטים מעוצבים לחדרים ולבית.

מתוך הפייסבוק של ענת

מתוך הפייסבוק של ענת

אני התעכבתי על השלטים המעוצבים שמתאימים לדלת של כל חדר בבית וגם לדלת הכניסה, וכל אחד מהם מיוצר ומעוצב בעבודת יד עם מיניאטורות מתוקות וחייכניות שאפשר לבחור והיא מעצבת בהתאם. נגיד, משפחה שלמה של חתולים שלכל חתול יש מוטיב שברור איזה בן משפחה הוא במשפחה של אחותי. זה רעיון!

בנוסף לשלטים היא גם מכינה מזוזות מקוריות צבעוניות ושמחות שמוסיפות קישוט למשוף ומוסיפות נגיעה אישית בכניסה לבית או לכל חדר שתבחרו. בכל מזוזה היא משבצת את הדמויות המיניאטוריות שהיא מעצבת אפשר לבחור ממלאי קיים או להתאים את העיצוב והכי מדליק זה להזמין מזוזה מעוצבת שמתאימה לשלט של הבית.

החמסות הצבעוניות שלה גם הן כמובן משולבות עם הדמויות המפוסלות שלה וניתן להוסיף עליהם עד שתי מילים לבחירה או שם. מתנה מקסימה ומיוחדת!


מתוך הפייסבוק של ענת

מתוך הפייסבוק של ענת

אני מודה ומתוודה שאני אוהבת מיניאטורות והיה לי אוסף ענקי כשהיתי ילדה עם בית מיניאטורות ענק וקסום (כמו לכל הילדות בגילי...) שאבא שלי בנה עבורי. בכל נסיעה לחוץ לארץ אמא ואבא או סבא וסבתא היו מביאים לי דמות חדשה לאוסף. 

ענת שדרגה את הרעיון הזה והיא יוצרת לכם תמונה משפחתית לה היא קוראת "ספה משפחתית" בה אתם בוחרים דמויות מתוך המלאי הקיים או מבקשים עיצוב בהזמנה אישית והיא מייצרת לכם את העיצוב המשפחתי המיניאטורי שלכם.

בימים רגילים אפשר למצוא את ענת ביריד האמנים במדרחוב של נחלת בנימין (מול מספר 15) בכל יום שלישי ובכל יום שישי, אבל נכון לעכשיו ניתן ורצוי להזמין ישירות 
דרך האתר שלה www.anatdagon.co.il
או לבקר אותה בפייסבוק www.facebook.com/anat.dagon

שלכם, חן

תגובות