דילוג לתוכן הראשי

אכילה מחזקת עם ערין כמאל דקסה - וובינר חינמי ביום שני 18.1.2021ערין כמאל דקסה גדלה תחת ציפיות מאוד ברורות מההורים ומהמסורת הדרוזית. היא תלמד מקצוע באוניברסיטה, תחזור לגור בדליית אל כרמל ותקים משפחה, וכמו תמיד אנחנו מתכננים תוכניות ואלוהים צוחק עלינו מלמעלה. בטח כבר הבנתם שערין שינתה את התוכניות שהוכנו עבורה ויצאה לדרך עצמאית. 

"במשך חצי שנה למדתי הנדסה וביוכימיה בטכניון. ממש לא אהבתי ולא התחברתי ללימודים ונרשמתי אליהם כי זה מה שציפו ממני וכמעט כל בוקר הייתי קמה עם כאבי בטן" מספרת ערין על החודשים שהובילו לשינוי בחייה. "הייתי יושבת בכיתה ולא מצליחה להתרכז מרוב כאבים ותסכול פנימי. יום אחד, הכאבים היו בלתי נסבלים, הנחתי שמה שאני עושה זה לא נכון עבורי ועזבתי את הלימודים כנגד כל הקולות והציפיות". הכאבים הלכו ופחתו וערין הבינה שיש קשר בין הלחץ הנפשי בו היא נמצאת לתגובה הפיזית שלה הגוף שלה.

"יום אחד ראיתי הזמנה לטיפול נטורופתי, זה משך אותי למרות שלא ידעתי במה מדובר. התעניינתי בנושא והחלטתי שאני הולכת לבדוק מה זה. מה יש לי כבר להפסיד?". היא מסבירה איך השינוי התחיל "ולאחר ששמעתי והבנתי מה זה, נפל לי אסימון ונפתחה לי הדלת לעולם שמאזן בין גוף ונפש". 

צילום ניקי טורן סוביק


לאחר שסיימה את לימודיה ב- 2012, היא עבדה בתחום, צברה ידע והתפתחה עד שפיתחה מתוך ניסיון וחוויה אישית את שיטת "האכילה המחזקת" המבוססת הקשבה לצורך הגופני, הרגשי והנפשי של האדם (בכל גיל) ומבטלת את האכילה המקולקלת היום יומית והמודרנית , זו שתלויה בתעשיית המזון ומבוססת על פחמימות פשוטות והרבה סוכרים מעובדים. 

בשנת 2016 לאחר שילדה את בנה הבכור, בירם, למדה ערין הנחיית הורים לגיל הרך כדי להתאים את השיטה שלה גם לגיל זה ולאחר מכן עשתה התמחות בטיפול טבעי להפרעות קשב וריכוז בכדי לעזור להורים המתמודדים עם ילדים בעלי קשיים בקשב וריכוז.

ערין לקחה את העצמאות שלה צעד אחד קדימה, האמינה בעצמה והפכה לעצמאית. כיום היא עובדת בקליניקה פרטית שם היא מטפלת בילדים, באימהות ובמשפחות הרוצות לשנות את הרגלי התזונה ואת הגישה שלהם לאורח חיים בריא. ערין עוזרת להשתחרר מאכילה מקולקלת ולעבור לבית בריא וחזק והיא עושה זאת בתהליכי ליווי מותאמים אישית פרונטאליים ודיגיטליים וגם דרך תוכניות דיגיטליות מגוונות שונות שפיתחה על פי הגישה שלה.

ביום שני הקרוב, 18.1.2021, בשעה 21:00 תארח ערין וובינר חינמי על השיטה שלה ותסביר איך בשלושה צעדים ניתן לסדר את האכילה שלך ושל משפחתך, לשנות ולחזק את האווירה בבית ולהיות חזקים ואנרגטיים. והכל במינימום התעסקות ומאמץ !!

להרשמה לוובינר, ליחצו כאן

# ההרשמה מוגבלת ל- 100 אמהות
# דף עבודה ייחודי ינתן למשתתפות הוובינר 

צילום ניקי טורן סוביק

תגובות