דילוג לתוכן הראשי

סביבוני מנדלות לחג החנוכה

 

מנדלה היא ציור גראפי המורכב מעיגול שיוצר ציור. פירוש המילה הוא מעגל או מרכז. עבור הרבה מאוד אנשים לצייר ולצבוע מנדלה עוזר להתרכז, מייצר שלווה. גם עבור גלי ביכלר שמייצרת מוצרים שונים המאויירים במנדלות שלה. עבור גלי ציור או צביעה של מנדלה זה זמן של שקט פנימי, זמן בו עולים לה רעיונות טובים והמחשבות רצות. וכשהילדים שלה בוחרים להצטרף זו הופכת להיות חוויה מלאת צבע צחוק ושיח טוב.

גלי החליטה מזמן שהיא רוצה להעביר את הטוב הזה שהיא חווה הלאה לאחרים והחלה לייצר מוצרים שונים כולם עבודת יד מקושטים במנדלות שלה וניתנים לצביעה אישית. אחד המוצרים שהכי אהבנו (כי אהבנו את כולם!) הוא פוסטר בגודל 50/70 סנטימטרים של מנדלות לצביעה. 

את המנדלות כמובן גלי איירה ויצרה מתוך שלווה, שקט, הנאה ושמחה ובצביעה של המנדלות לבד או ביחד התחושות מועברות אליכם והלאה. את הפוסטר גלי מוכרת ב 58 ₪ בלבד ואפשר לצבוע אותו כאמור לבד או ביחד, בבת אחת או בהפסקות, עם צבעי עיפרון או עם טושים. היא גם מציעה מנדלות לרכישה בחנות האטסי שלה שמותאמות להדפסה ביתית ולחוויה כיפית ומרגיעה.

מתוך דף הפייסבוק של גלי


ואיך כל זה קשור לחג החנוכה הקרב ובא? 
כמו בכל שנה גם השנה יצרה גלי מארזים של סביבוני מנדלה. סביבון מעץ עם שש מנדלות לצביעה שמתלבשות באופן מותאם על גבי הסביבון. מארז שיכול להיות גם פעילות לחג וגם מתנה מקסימה לילדים. צובעים את המנדלות, מלבישים על גבי הסביבון ומביטים בו מסתובב בצבעוניות! את כל אחת מהמנדלות ניתן לבצוע אחרת וכך ליהנות משישה סביבונים שונים שמתחלפים להם.

מתוך דף הפייסבוק של גלי

הסביבון הוא כוכב החג (לא הסופגניה ולא הלביבה! הסביבון!) בעיקר אצל הילדים והם יכולים לשחק בו שעות. אנחנו זוכרות את עצמנו בתור ילדות מסובבות סביבוני עץ ושרות, מחכות לראות של מי יפול קודם... וככל שגדלנו שמנו לב שהסביבונים נהיים משופרים יותר ומיוחדים יותר- יש סביבונים עם אורות, יש סביבונים שמנגנים כאשר הם מסתובבים, יש על בטריות יש מפלסטיק יש סביבונים גדולים מאוד ויש סביבונים קטנים מעופרת יצוקה ממש כמו בשיר החנוכה (אחד מהם, זה החג עם הכי הרבה שירים שתדעו לכם!) אבל אנחנו תמיד שומרות מקום לסביבוני העץ הפשוטים הקטנים עם האותיות שמסתובבים הכי טוב והכי מהר ומהווים גם היום זמן משפחתי כיפי בחג החנוכה.

מתוך דף הפייסבוק של גלי


את מארז הסביבונים גלי מוכרת ב - 39 ₪ בלבד והוא נהדר כמתנה לכל הנכדים בחג, לפעילות של בית מארח, לפעילות משפחתית משותפת - וכל אחד מבני המשפחה יכול לצבוע מנדלה ולהרכיב על הסביבון וכך יוצרים סביבונים משפחתיים באווירת החג הכל כך מואר ושמח הזה! 

לרכישה תוכלי לחייג אל גלי 0507654902 או לבקר בחנות האטסי שלה.

תגובות