דילוג לתוכן הראשי

מארז עוגיות מקושטות לחג החנוכה - קסם של עוגיה


חג החנוכה הוא אחד מהחגים הכי משפחתיים שיש. אפשר לומר את זה על כל חג, אבל חנוכה הוא החג היחיד שחגיגת האוכל נמשכת בו שמונה ימים. תוסיפו על מטבעות השוקולד, הלביבות והסופגניות את הדלקת הנרות והשירה בציבור כפעילות מהנה עם הרבה שמחה וצחוק וקיבלתם זמן איכות לכל בני המשפחה. אבל אנחנו תמיד רוצות יותר הנאה ויותר כיף ולכן פנינו שוב את קרן והעוגיות שלה 'קסם של עוגיה' כבר יצא לנו להמליץ כי ניסינו ואהבנו (לא נשארו עוגיות עוד לפני שסיימנו לזלף עליהן) וגם הילדים לכן ממש שמחנו לגלות שהיא ייצרה ערכה מיוחדת לחג החנוכה. 

הערכה כוללת את אותן עוגיות החמאה שכולנו מכירים ואוהבים, עוגיות טעימות פריכות ומתוקות עם שקי זילוף צבעוניים מלאי בקרם זיגוג מתוק וסוכריות צבעוניות כתוספות לקישוט העוגיות ורעיונות כיצד לקשט אותן. המארז של חנוכה מלא בעוגיות ברוח החג- עוגיות בצורת סביבונים, עוגיות בצורות נרות, עוגיות בצורת חנוכיות וגם עוגיות בצורת כד שמן קטן עם ברכת חג חנוכה שמח. ממש כיף לקשט אותן ואז לאכול אותן!

צילום: קרן מ'קסם של עוגיה'

צילום: קרן מ'קסם של עוגיה'

זו פעילות משפחתית כיפית שאפשר להביא כמתנה למארחים באחד מימי הדלקת הנרות או לחלק לכל הילדים המתארחים אצלכם להדלקת נרות ומובטח לכם זמן שקט של מבוגרים כי הילדים יהיו עסוקים בחוויה של קישוט זילוף ואכילה! ואם אתם רוצים אתם יכולים גם לשבת איתם ולהכין את העוגיות כפעילות משפחתית ואז להגיש אותן כאחד הקינוחים לאחר הארוחה ליד הסופגניות והספינג'. 

אפייה או כל פעילות שקשורה לאפייה היא אחת מהפעילויות האהובות עלינו עם הילדים וזו חוויה משותפת מלמדת מהנה וכיפית במיוחד. לכן זה הזמן להזכיר לכם שקרן מעבירה סדנאות של יצירה קישוט וזילוף על העוגיות הטעימות שהיא אופה כך שניתן לבוא, לחוות ביחד, ליצור וגם לצאת עם תוצרים טעימים במיוחד- עם או בלי קשר לחג החנוכה. אבל אם כבר חנוכה- זה הזמן לרכוש את המארזים מקרן:
מארז גדול בעלות של 90 שקלים. 
מארז בינוני בעלות של 50 שקלים.
מארז קטן בעלות של 35 שקלים. 

אחלה מחיר לאחלה מתנה!

תגובות