דילוג לתוכן הראשי

מניקור לק ג'ל של ביוטיקייר


הפעם יש לנו ממליצה אורחת!

והיא לא אחרת מאשר אחת מהבנות שלנו שאוהבת לנסות ולהתנסות, לבדוק ולהמליץ והחליטה שהיא כותבת ומשתפת על התחביב החדש שלה (שבינתיים כבר הפך למקצוע) - מניקור לק ג'ל.

היא רק בת עשר אבל ילדות היום מבינות דבר או שניים (או שלושה או ארבעה) בטיפוח ובאיפור, בטח יותר מאיתנו האימהות... ולכן כשהיא החליטה להיכנס לענייני הלק ג'ל היא ישבה מול סרטוני יוטיוב, הדרכות בטיקטוק, למדה והתאמנה, הכינה רשימה של מוצרים שהיא צריכה, רכשה את כולם באתר של ביוטיקייר, קיבלה אותם במשלוח מהיר עד הבית והתיישבה לעשות לק ג'ל לעצמה ולכל מי שמסביבה. את ההמלצה שלה היא רצתה להעביר לכולם בכדי שידעו כמה זה קל ונחמד לעשות לק ג'ל בבית, כמה חברת ביוטיקייר מומלצת אבל שזה גם דורש לימוד והתמדה.
למה דווקא לק ג'ל?

אני מאוד אוהבת ציפורניים ולמרוח לק ויש לי משהו כמו חמישים לקים רגילים בגוונים שונים. אני כל הזמן בודקת צבעים חדשים וחברות שונות לבדוק מה הכי טוב ומה מחזיק מעמד הכי הרבה זמן. לק ג'ל ביתי מגיע בצבעים ממש יפים ומחזיק מעמד המון זמן.

יש מגוון רחב של צבעים. תמונה מהאתר של ביוטיקייר

למה דווקא ביוטיקייר? 

כשחיפשתי מאיזו חברה לקנות את הלק ג'ל ניסיתי כמה חברות וזו היתה הכי טובה. ההסברים מאוד פשוטים, יש שלושה שלבים קלים מאוד ואהבתי את הצבעים. המחיר לא יקר וקיבלתי את החבילה הביתה מהר מאוד עם שליח ואז יכלתי כבר להתחיל להתאמן ולצבוע ולעשות לק ג'ל לי ולאמא שלי. אחר כך קניתי גם מכחולים ועוד צבעים בשביל לצייר על ציפורניים וגם ציפורניים מלאכותיות ודבק עמיד שמחזיק לשבוע ואפשר לעשות כאילו בנייה של ציפורניים ועליהן לק ג'ל. 

מה צריך בשביל לעשות לק ג'ל: 

צריך את שלושת הלקים של שלושת השלבים- לק של הבסיס, לק של צבע ושכבה עליונה. צריך גם מנורת UV מיוחדת לייבוש הלק את כל אלה אפשר לקנות דרך ביוטיקייר. כשמורחים את הלק צריך גם להתארגן מראש עם צמר גפן ומקלוני אוזניים ומסיר לק (רצוי בלי אצטון) וגם כדאי מאוד להתאמן לפני זה על ציפורניים לא אמיתיות כדי לא ישר לנסות כל מיני קישוטים ישר על הציפורניים שלנו. יש עוד דברים שלא חובה בהתחלה אבל מאוד כדאי בהמשך לקנות כמו מסיר עור ודוחף עור ומספרי ציפורניים מיוחדות. 

נכון שזה לק ג'ל שעושים בבית אבל הוא טוב ואיכותי ומחזיק אפילו יותר משבוע רק חשוב לא להסיר אותו בקילוף גם אם הוא לק ביתי. יש שיטות שונות להסיר את הלק וחשוב לעשות את זה לפי השיטות האלה אחרת זה יהרוס את הציפורן. כדאי גם למרוח לק מיוחד לחיזוק והזנה של הציפורן אחרי שמסירים וקרם מיוחד לידיים ולציפורניים אחרי שמסיימים.

ואם אתם מחפשים עוד דברים צבעוניים לילדים, נסו את ערכות היצירה של ניק נאק! הנאה מובטחת!

תגובות