דילוג לתוכן הראשי

קבקב אורטופדי של 'נעלי קטלינה'

 

כמה זה יפתיע אתכם (לא ממש אנחנו מתארות לעצמו) שאנחנו שוב ממליצות על נעליים...? אבל אין מה לעשות זו אהבה שאין לה גבולות (תאמינו לנו, חשבון הבנק שלנו מוכיח זאת) וגם ככל שיש למי לפרגן אנחנו שם! 

הפעם אנחנו משתפות אתכן בהמלצה על הקבקבים האורטופדים של חברת הנעליים המוכרת והמוצלחת 'נעלי קטלינה'. אנחנו מכירות אותם וקונות אצלם שנים עוד כשרק היתה חנות ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב ועוד הרבה לפני שהם הקימו אתר והתחילו למכור והמון ברשת. והרי ברור שימכרו- הנעליים שלהם גם מעוצבות, גם סופר מיוחדות, גם צבעוניות ואופנתיות, גם טבעוניות, גם יש אפשרות לעצב אותן בעצמכן אם אתן רוצות והן במחירים מעולים (עכשיו לדוגמא הקבקבים עולים שני זוגות במאה וחמישים ₪ בלבד). 

אז נחזור לקבקבים.

עכשיו כשקריר מדי בבקרים ובערבים בשביל ללכת יחפים ולא תמיד נוח לנעול כפכפי אצבע אבל עוד לא מספיק קר בשביל לגרוב גרביים או לנעול נעליי בית- קבקבים הם התשובה. הן אורטופדיות מה שהופך אותן לנוחות מאוד ומגיעות בשבעה צבעים אופנתיים במיוחד. אם בעבר אורטופדי היה נחשב זקן- ועוד בצירוף המילה קבקבים- זה היה אופנה לסבתות... אז לא! זה כבר ממזמן אופנתי ומובן על ידי כולם כמה חשוב לנעול נעליים אורטופדיות אבל זה שהן כאלה לא אומר שהן צריכות להיות מכוערות או מיושנות. בדיוק כמו הקבקבים האלה. הם מיוצרים בחומר דמוי זמש (כאמור הנעליים הן טבעוניות מכיוון שבחברה לא משתמשים בחומרים מן החי וזה פלוס ענקי) סגורים מקדימה, מגיעים בגווני סתיו משגעים ובטווח מידות של בין 36-41.

מתוך האתר של נעלי קטלינה

מתוך האתר של נעלי קטלינה


פלוס נוסף בקבקבים האלה הוא שהם לא מתאימים רק לבית כמו הכפכפים והקבקבים של פעם- הם כאמור אופנתיים מאוד ולכן אפשר לצאת איתם להסתובב בלי שיסתכלו עליכן מוזר. להיפך, יעצרו אתכן לשאול מאיפה רכשתן אותן! 

ביחד עם הקבקבים גם רכשנו עקביות מכותנה מיוחדות שמתאימות לכל הנעליים המעוצבות של נעלי קטלינה. הן מגיעות בצבעים- שחור לבן אפור ובז' למרות שלא ממש משנה הצבע כי הן במידה אחת ולא ניתן לראות אותן מאף זווית כך שברגע שיתחיל להתקרר תוכלו ליהנות מהן עם הקבקבים ולא יראו שאתם עם גרביים בכלל. 

אז יש מבצע על הקבקבים שהוא שני זוגות במחיר מיוחד, ויש מבצע על העקביות וזה סופר משתלם להזמין גם וגם. ובכלל לעקוב אחרי דף הפייסבוק שלהם ואחרי האתר (עד שנוכל לחזור לבקר את החנות ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב) כי כל הזמן מתחדשים דגמים וכל הזמן יש מבצעים על הדגמים וכבר יש נעלי בית לחורף, רק שתדעו... 

 

 

תגובות