דילוג לתוכן הראשי

דנדי תכשיטים בחשיבה חיובית- קולקציית החגים


כמה כיף לנו שיש לנו אפשרות להתחיל את השנה פעמיים, גם את השנה האזרחית וגם את השנה היהודית. אז בנתיים שנת 2020 וגם שנת תש"פ לא היו מי יודע כמה אבל יש לנו עכשיו הזדמנות לשנות גישה בשנת תשפ"א. לא הכל תלוי בנו אמנם, אבל מה שכן- יש לנו את האפשרות ואת היכולת לשנות, הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים!

קודם כל לשנות את המחשבה שלנו ולהתחיל לחשוב יותר חיובי. מחשבה חיובית היא הכרחית והיא גם יוצרת מציאות, וחזרה על מילים טובות, מחזקות ומעצימות יגרמו לנו גם להרגיש טוב יותר. ולא, זו לא המצאה שלנו- זה באמת עובד! אחת הנשים שהבינה את זה מזמן היא דנדי, המעצבת של המותג דנדי- תכשיטים בחשיבה חיובית. גם את הקולקציה של החגים היא מוציאה סביב תליונים עם מילים חיוביות וחזקות שעושות לנו טוב בנשמה ושמח בלב. לכבוד השנה החדשה היא הוסיפה תליון בצורת דג- כמו שסבתא היתה אומרת "שנהיה לראש ולא לזנב" וגם שילבה את העין הכחולה כנגד המזל הרע שתשמור עלינו בבוא השנה החדשה עלינו, ובכלל.

את התכשיטים של דנדי אנחנו אוהבות במיוחד וזה לא סוד!

הם עדינים, השילוב של החרוזים הוא מינימלי כך שהתכשיט (כסף או ציפוי זהב) מקבל את הנוכחות המקסימלית שמגיעה לו והם משתלבים עם כל דבר שנרצה ללבוש. יש לה מגוון רב של תכשיטים ומבחר רב לבחור ממנו- עגילים, שרשראות, צמידים, טבעות וגם מחזיקי מפתוח. אבל העיקר בתכשיטים של דנדי הוא לא (רק) הנראות אלא החיוביות. כמו שם המותג שלה- תכשיטים בחשיבה חיובית כך כל תכשיט ותכשיט הוא בעצם מסר לעצמך, תזכורת קבועה, דרך להזכיר לנו בכל פעם שאנחנו עונדות או עונדים את התכשיט שלנו- את המילה שכתובה עליו.צילום: ג'ני פפרמן

צילום: ג'ני פפרמן

כך גם בקולקציית החגים, שעוצבה בהשראת החופשה השנתית המשפחתית של דנדי עם בעלה ושתי בנותיה ביוון אשתקד, ניתן למצוא את התכשיטים עם אפשרות בחירת מילים על התליון כמו- אהבה, ראויה, אושר, שפע, רוגע. מילים חיוביות ומשמעותיות שכל אחת וכל אחד צריכים לענוד על עצמם באופן קבוע ולו רק לזכור באופן קבוע כמה הם אהובים, ראויים, כמה מגיע להם להיות מאושרים לקבל אושר ושפע לתוך החיים שלהם וכמובן גם להיות רגועים!

צילום: ג'ני פפרמן

צילום: ג'ני פפרמןאנחנו כמובן כבר יודעות שאנחנו חייבות שרשרת לערב חג ולחג עצמו רק שאנחנו עדיין מתלבטות לגבי המילה שנבחר כי אם כבר לאחר לעצמנו משהו לשנה החדשה אנחנו מאחלות לנו (וגם לכם) את הכל- אהבה, אושר, שפע ורוגע! 

"הלוואי שלכולנו תהיה שנה יפה..."

תגובות