דילוג לתוכן הראשי

קרם עיניים על בסיס חלב נאקה


בכל פעם שאנחנו נתקלות במוצרי טיפוח של חברות כאלה ואחרות אנחנו שמות לב שיש גם סרום וגם קרם. לא פעם ולא פעמיים מצאנו את עצמנו שואלות מה ההבדל? והאם צריך את שניהם? 

אז בשביל לעשות גם לכן סדר נענה על השאלה- ההבדל המהותי והעיקרי הוא המרקם. הסרום הוא יותר קליל ונוזלי ולרוב נספג מהר יותר והקרם הוא שומני יותר. לרוב הסרומים יכילו את אותם המרכיבים שיש בקרמים של אותה חברה רק בנוסחה אחרת שתגרום להם ליותר נוזליים. לכן חשוב לבדוק מה הם המרכיבים בכל אחד מהמוצרים, בכדי לרכוש סרום שיש בו תוספת מרכיבים שאין בקרם. 

מה שבטוח זה שהשילוב בין שניהם- סרום וקרם והשימוש בשניהם מעניק טיפול משלים לעור הפנים. הפעם אנחנו רוצות להמליץ על סרום לעיניים וקרם לעיניים של 'חלב בראשית'. הסרום הוא נוזלי וקליל ונספג במהירות ומשמש כשכבה ראשונה, ואחריו ניתן למרוח את קרם העיניים שהוא עשיר יותר ומשמש כהמשך לטיפול של הסרום.

 צילום: צוות TRYILE

במקרה הספציפי הזה קרם העיניים מכיל 30% חלב נאקה והסרום מכיל 10% חלב נאקה וכך הם משלימים זה את זה באופן מושלם.

צילום: צוות TRYILE 

חלב נאקה?!? במוצרי טיפול לפנים? כן! גם לפנים וגם לגוף!

לחלב הנאקה סגולות ריפוי ויתרונות קוסמטיים המוכרים מאוד בעולם הקוסמטיקה והטיפוח. המוצרים של 'חלב בראשית' מתבססים על חלב נאקה בשילוב שמנים אתריים וצמחי מרפא. בנוסף לסרום עיניים ולקרם עיניים אפשר גם למצוא אצלם קרם פנים לשימוש יום יומי (קרם פנים אקטיבי ליום וקרם פנים אקטיבי ללילה להשלמת הטיפול), קרמים טיפוליים (קרמים לטיפול בבעיות עור שונות כמו פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, עור יבש במיוחד, סבוריאה ועוד) וגם שמפו, תחליב רחצה, סבון נוזלי וסבון מוצק. כל המוצרים מכילים חלב נאקה ונעימים כל כך, דבר שהופך את השימוש בהם לכיפי ומרענן.

הסרום לעיניים פותח במיוחד עבור העור העדין באזור העיניים. הודות להרכבו הייחודי, הוא מעניק לעור מראה צעיר ו"מופחת קמטים" ו"שקיות שחורות" וישפר את הגמישות והחיוניות של העור באזור העיניים.


 צילום: צוות TRYILE 

את הקרם לעיניים מומלץ למרוח לאחר הסרום להשלמת הטיפול וקבלת תוצאה מרבית. הוא מיועד לטיפול אינטנסיבי בעור הדק והרגיש סביב העיניים, מסייע למיצוק העור, הפחתת נפיחות, טשטוש הקמטוטים ו"שקיות שחורות" וישפר את הגמישות והחיוניות של העור באזור העיניים. 

אנחנו יכולות לשתף שהסרום לא שומני בכלל ומרגיש כמו ג'ל. הסרום הוא מוצר מאוד מרוכז ומעניק לעור הריכוז גבוה של חומרים פעילים. כשמרחנו את הסרום, הרגשנו תחושת חמימות לכמה שניות, ככה מרגישים שהספיגה היא טובה ונכונה. הסרום נספג במהירות והשאיר את העור רענן ונעים למגע. הקרם עצמו הוא תענוג של ממש! הוא קליל, נעים וגם נספג במהירות ומשאיר את העור נעים, רך ורענן- כבר אחרי שימוש של שבוע מתחילים לראות ולהרגיש הבדל של ממש. 

בתקופה הזו לפני החגים יש מבצעים רבים על המוצרים כמו לדוגמא שני סרומים ב300 ₪ במקום 360 וקרם עיניים מתנה, קרם שני ב50% הנחה ועוד. שווה להיכנס לאתר ולהתחיל ליהנות מכל היתרונות שיש למוצרי טיפוח על בסיס חלב נאקות להציע לכם!

תגובות