דילוג לתוכן הראשי

שרשרת עם שם - תכשיט מיוחד לאישהכבר שנים ששרשראות עם שם הן אחד הדברים הפופולאריים ביותר בעיקר בקרב נשים צעירות, אימהות טריות וגם סבתות. בקיצור- אצל נשים... אני חושבת שאין מישהי אחת שלא קיבלה מתי שהוא כמתנה שרשרת עם שמה. 

יש משהו מגניב בלענוד שרשרת, או כל תכשיט לצורך העניין עם שם- בין אם מדובר בשם שלך, בצירוף האותיות של השם שלך והשם של בעלך ובין אם מדובר בשמות של הילדים. זו תזכורת תמידית ומרגשת על גבי תכשיט. ויש המסתפקות בשרשרת דקה ותליון עם שם או אות ויש שמעדיפות שרשרת מושקעת עם אות ותוספות. 

אנחנו אוהבות את שני הסוגים, גם את השרשראות העדינות וגם את אלה הגדולות והבולטות יותר אבל בשרשרת אות עם כנפיים מודות שהתאהבנו ישר. את השרשרת בוחרים עם אות באנגלית או בעברית, חרוזים מעוצבים מצדי האות וכנפיים מושחרות בצד החרוזים. כל אלה מושחלים על שרשרת שניתן לבחור את אורכה ויש שישה אורכים שונים כך שאפשר לרכוש שרשרת קצרה וצמודה יחסית או שרשרת ארוכה יותר.


  צילום יח"צ
ישנן שלוש אופציות לשרשרת ולאות עצמה- שרשרת ותליון כסף מל אמיתי, שרשרת ותליון ציפוי זהב אדום איכותי, שרשרת ותליון ציפוי זהב איכותי. כל אחת מהאפשרויות משתלבת באופן מקסים עם התליון של האות , הכנפיים והחרוזים. 

את השרשרת מצאנו באתר של מעצב התכשיטים ישגב רותם ולמרות שכבר ראינו שרשרת או שתיים או שלוש עם אותיות ושמות און ליים החלטנו לרכוש דווקא אותה ודווקא אצלו מכמה סיבות: 

1. האתר ידידותי למשתמש, קל לבצע בו רכישה ונחמד לשוטט בו - רב הסיכויים שתמצאי עוד הרבה שרשראות שימצאו חן בעיניך כך שלא תסתפקי בשרשרת אחת 

2. המחיר כולל הכל - בלי קשר שהוא מחיר מעולה שגם כולל מיסים ומשלוח פרימיום מבוטח עד הבית כך שלא צריך להתעסק עם הוצאות נוספות 

3. מה שהזמנת זה מה שתקבלי - השרשרת נראית בדיוק אבל בדיוק כמו בתמונה שבאתר, לא ליד ולא דומה אלא אותה הדבר!וזה תמיד יתרון משמעותי, כי הרבה אתרים מציגים תמונה אחת ושולחים משהו אחר 

את התכשיטים מעצב ישגב רותם, מייסד ומעצב הבית של מותג התכשיטים הידוע והמוכר HOTCROWN ובעל ניסיון רב בעיצוב תכשיטי יוקרה ויהלומים. 

עיצוב זו האהבה האמיתית שלו לטענתו והוא אוהב לעצב תכשיטים מכסף מלא אמיתי או תכשיטים בציפוי זהב איכותי, לשלב יהלומים בתכשיטים ואבי חן – העיקר לעצב! הוא מתאים את התכשיט ללקוחה ויודע להעניק לך את התכשיט שהוא בול אבל בול בשבילך ועבורך. שנים של ניהול וביצוע הזמנות מעניקים לו את היתרון של השירות כך שאת יכולה להיות בטוחה את מקבלת שרשרת איכותית ומעוצבת ושירות לקוחות מושלם, בין אם זו שרשרת שם או כל תכשיט אחר שתבחרי. כנסי לאתר שלו, בטוח תמצאי! 

תגובות