דילוג לתוכן הראשי

גלידה צ'ופלה - (גם)גלידה בלי סוכר וגלידה ללא גלוטן


הקיץ הוא הזמן המושלם לגלידה. אם תשאלו אותנו גם חורף זה הזמן המושלם לגלידה וגם אביב וגם סתיו ובעצם כל רגע נתון במהלך היום ובכל עונות השנה הוא רגע מושלם לגלידה. לאחרונה יצא לנו להגיע לסבב פגישות ברחובות ההולנדית ולאחר ששתינו כמה כוסות קפה כבר היה לנו חם ולח וכל מה שרצינו היה הפסקה  צוננת ומתוקה. בדרך לאוטו חשקה נפשינו בגלידה וחיפוש קצר בגוגל העלה שממש כאן בשכונה יש גלידריה טובה. כך מצאנו את עצמנו בקניון של רחובות ההולנדית מלקקות גלידה טעימה בגלידרייה קטנה וקסומה שנקראת גלידה צ'ופלה

נכנסנו לחנות הפינתית וגילינו ויטרינה עמוסה בטעמים ותוספות כך שהיה לנו ממש קשה לבחור בטעם אחד ומעבר לטעמים הרגילים שתמיד טעימים ואף פעם לא נמאס מהם מצאנו שם גם גלידה בטעם מרשמלו, מלבי, אפילו גלידה בטעם קורונה היתה שם ועוד כמה גלידות מיוחדות בטעמים מעולים. 

עזרא, בעל המקום, מכין במקום גלידות טריות וטעימות ויש אפילו גלידה דלת קלוריות למי שחם לו ורוצה להתפנק אבל גם שומר על הגזרה, גלידה ללא סוכר שמתאימה גם לסוכרתיים וגם....תאמינו או לא יש גלידה ללא גלוטן. ככה שבגלידת צ'ופלה כל אחד מבני המשפחה ימצא גלידה שמתאימה לא רק לטעמו אלא גם למצבו הבריאותי.

 מתוך עמוד הפייסבוק של גלידת צ'ופלהאבל למה לעצור שם? 
לא רק גלידה תמצאו במקום (גלידה איטלקית כשרה ) אלא גם יוגורט עם תוספות של פירות, פרוזן יוגורט עם כל התוספות האהובות עליהם, וופל בלגי וקרפ צרפתי. כל הדברים הטעימים והמתוקים השווים ביותר תחת קורת גג אחת ומתוקה. שיחה קצרה עם עזרא הבעלים גילתה לנו שמדובר בגלידרייה משפחתית כך שגם אשתו וגם ילדיו של עזרא מקבלים את הלקוחות בחיוך. 


 מתוך עמוד הפייסבוק של גלידת צ'ופלהאנחנו באופן כללי אוהבות שוקולד ואוהבות עוגיות וממתקים של שוקולד וכל מה שקשור כך שהטעמים שאנחנו טעמנו היו הטעמים הבאים: גלידה בטעם עוגיות אוראו, גלידה בטעם "סניקרס" החטיף המוכר והאהוב (שהיתה הפייבוריטית שלנו והכי מומלצת מכולן!), וגלידה בטעם קינדר בואנו. כמובן שגם ניסינו את גלידת השוקולד ללא סוכר והופתענו לגלות עד כמה היא  היא קלילה וטעימה.

ומלבד הטעמים המיוחדים והיחס האישי שכל לקוח ולקוח מקבל, מגדול ועד קטן עזרא גם פותח את הגלידרייה המשפחתית לסדנאות הכנת גלידה לילדים ולימי הולדת לילדים - חגיגה צבעונית ומתוקה של טעמים!

ואם עדיין לא הצלחנו לשכנע אתכם להגיע לגלידרייה, אל תדאגו כי עזרא ה\עושה משלוחים בשכונה וברחבי העיר. ככה שאין לכם תירוץ להתעלם מהגלידה המוצלחת שלו ! 

 מתוך עמוד הפייסבוק של גלידת צ'ופלה 

תגובות