דילוג לתוכן הראשי

סט זוגי של תכשיטים- מתנה לטו באב


נשים יקרות בואו נודה בזה, כמו שאנחנו אוהבות לנכס לעצמנו את יום האם/יום המשפחה אנחנו אוהבות גם להתנהג באופן כזה שימי האהבה השנתיים (איזה מזל שאנחנו הולכים לפי הלוח העברי והלועזי ומרוויחים שני ימי אהבה) הם שלנו.
וזה באמת היה ככה עד השנים האחרונות.
טו באב (או וולנטיינס דיי לצורך העניין) היו תמיד נחלתם של הנשים. תמיד אנחנו רצינו מתנות, ציפינו לדייט מושקע, שוקולדים, הפתעה... אבל מה עם הגברים? 
שנת 2020 היא לא שנת 1920 ואנחנו בעידן בו גם הגברים מצפים, ובצדק, למתנה!
והם גם רוצים שנשקיע בהם ונקנה להם ונפתיע אותם ונבשל ונצא ונזמין... אם שיוויון אז עד הסוף לא? 
הרבה רשתות שיווק הבינו את העניין, ויפה שעה אחת קודם. אחת שהבינה את זה היטב ואפילו לקחה את זה צעד קדימה היא דנדי- תכשיטים בחשיבה חיובית
ומה הכוונה בצעד אחד קדימה?
במקום לפרגן לאישה בתכשיט היא מציעה לפרגן גם לגבר בתכשיט אבל לא סתם תכשיט- תכשיט זוגי!
ככה אפשר לרכוש תכשיט ביחד- כמעט זהה עם אותו כיתוב ואותו עיצוב, מתנה לו ומתנה לה, מתנה ליום האהבה, מתנה לטו באב- מתנה לאוהבים! והכי חשוב- מתנה ביחד!

צילום: ג'ני פפרמן

צילום: ג'ני פפרמן

אבל בעוד יש הרבה תכשיטים שמתאימים לנשים (אגב זה הרגע להיכנס לקולקציית הקיץ השווה של דנדי ולהתחדש בצמידי רגל מתוקים להפליא ) לא הכל מתאים לגברים. לכן היא עברה על כל הקולקציות, בדקה ושאלה וגילתה שצמידי הליפוף דמוי עור הם הכי אהובים אצל גברים וגם נשים אוהבות אותם לא פחות. לכן בקולקציה הזוגית היא מציעה צמידי ליפוף עם כיתוב תואם כמו "נוכח/ת ברגע זה" "יש בי את הכוח". 

צילום: דנדי

צילום: דנדי

את כל הצמידים שדנדי מעצבת ניתן כמובן לרכוש בנפרד, אם את רוצה לקנות לו מתנה לטו באב או מתנה ליומולדת או סתם בתור מחווה, או אם אתה רוצה להפתיע אותה בתכשיט חדש ומרגש,  אבל יש משהו ברכישה המשותפת שמעצים את חוויית הנתינה ההדדית, מעצים את המשמעות של המתנה, שהיא כמו כל התכשיטים של דנדי- מעבר לתכשיט עצמו. 
אפשר גם להזמין בכיתוב אישי מילה או משפט שלכם שתוכלו להפוך לתכשיט ייחודי ומיוחד שיש רק לכם עם מילים מחזקות או משעשעות- משהו פרטי שרק אתם תבינו.
זה קצת קיטשי, קצת הרבה מתוק, והרבה מקסים. ואם בא לכם באמת להפתיע אחד את השנייה או אחת את השני- לכו על תכשיט זוגי בצבעים ששניכם אוהבים עם כיתוב מרגש. טו באב זו הזדמנות נהדרת להתחדש ועל הדרך לפרגן למעצבת ישראלית.

תגובות