דילוג לתוכן הראשי

ארון הבגדים הסודי של מיקה - בגדים אופנתיים לילדים


בגדים לילדים זה כיף לקנות. אנחנו מתחילות לפזול לחנויות הבגדים כבר כשאנחנו בהריון ובקצב שהם גדלים מוצאות את עצמנו מתחדשות בכל פעם בכמויות בגדים. וזה בלי קשר לבגדים שאנחנו קונות להם לאירועים, לפינוק , כי זה יפה או כי זה היה במבצע... (מתי בפעם האחרונה הסתובבת בקניון וראית מבצע של ארבע במאה על חולצות ילדים ולא עצרת לפחות לבדוק אם יש מידות?)
כל מי שיש לה בת יודעת מה זו שמלה מסתובבת וככל שהיא יותר נפוחה וצבעונית ככה יותר טוב ושיש תנאים מינימליים לבחירת חולצות וגופיות ומגיל מסוים את כבר ממש לא יכולה לקנות לה בלעדיה.
כל מי שיש לה בן יודעת שקשה למצוא בגדים יפים ומתאימים שהם לא סתמיים.
אז איפה כן מוצאים בגדים יפים לבנות ובגדים יפים לבנים? 
אצל רעות שחר ברחובות.
אצל רעות מצאנו את ארון הבגדים הסודי של מיקה. בארון הסודי רעות מחביאה את כל הפריטים הכי יפים, הכי עדכניים והכי אופנתיים שתוכלו למצוא לילדים שלכם. כן, גם בגדים לבנים!
רעות מייבאת את כל הפריטים הייחודים במידות בודדות, כך שאין מצב שתרכשו שמלה חדשה לבת שלכם או תתחדשו בחולצה חדשה לבן שלכם ותלכו לאירוע לבית הספר או ברחוב ותתקלו בעוד ילד או ילדה שילבשו את אותו הדבר - כי מי שלובש את הפריטים בארון הסודי הוא אחד, יחיד ומיוחד. בדיוק כמו שכל ילד הוא אחד יחיד ומיוחד וכל ילדה היא אחת יחידה ומיוחדת.

צילום לירון בוזגלו


בארון הסודי של מיקה תוכלו למצוא: חליפות, שמלות, חולצות, קשתות ואפילו נעליים שיהפכו את הבת שלכם לנסיכה אמיתית, ממש כמו בחלומות. ומכיוון שאין נסיכה בלי נסיך שוב מרגיע אתכם שגם בגדים לבנים יש וגם הם יוכלו להתחדש בדברים מגניבים שלא תמצאו במקומות אחרים.
בטוח נתקלתם בטרנד האופנתי של ביגוד תואם אמא ובת, אז אם אתן עניין של ללבוש בגדים תואמים אמא ובת- רעות מביאה לפעמים גם סטים אופנתיים לאמא ובת  בטרנד ה "מינימי" שתפס את העולם וגם אותנו כמובן. 
בשביל לדעת מה היא מביאה ומתי צריך לעקוב אחר הפרסומים שלה.
אגב אם אתן בענייני טרנדים באופן כללי אבל לא תמיד יודעות מה הולך עם מה אז אנחנו ממליצות להתייעץ עם סטייליסטית

רעות עושה משלוחים ברחבי הארץ ומאפשרת רכישה בביט או בפייבוקס, כך שהקנייה ממש קלה ונוחה. 


צילום לירון בוזגלו


תגובות