דילוג לתוכן הראשי

פילי פלאים - ללמוד בהנאה את אותיות הא' ב'


הכי כיף זה להכיר מישהו המון זמן וכל פעם לגלות עליו עוד ועוד דברים חדשים. 
ככה זה עם עדי קרני. לא משנה כמה תכירו (או יותר נכון תחשבו שתכירו) אותה, בכל פעם תגלו עליה עוד ועוד דברים חדשים. עדי היא אשת אשכולות מלאת אנרגיה, תמיד תמצאו אותה בעשייה - אז מה הפלא בתקופת הקורונה היא יזמה פרויקט חדש? 
וכבר הבנתם שאנחנו לגמרי מפרגנות ליוזמות חדשות ופרויקטים שקמו דווקא בתקופות הקורונה ועסקים שנפתחו עכשיו ואנחנו תמיד מוצאות דרך לפרגן לעסק קטן.
אז כגילינו שעדי שהיא גם חובבת בישול (שווה לכם להתנהג יפה כדי שתזמין אתכם לארוחה) ובעלת סטודיו לגרפיקה, מציירת ומאיירת מוציאה בימים אלה את ספרה הראשון - ספר ילדים בשם 'פילי פלאים' הינו חייבות לדעת במה מדובר

ספר הילדים החדש של עדי מספר על שבט פילים ( עשרים ושניים פילים ליתר דיוק ) שגר בעמק המילים ומכירים כל אות וכל מילה. לכל פיל יש שם מיוחד שמתחיל באות אותה הוא מייצג - אריה הפיל, ברקת הגמישה, פסח הסבא החביב... 
הפילים אפילו משתמשים בגופם הגדול והמגושם ויוצרים אותיות ומילים, עושים שטויות מה שלכשעצמו הוא סיפור משעשע למדי עם תמונות תואמות וקסומות, ותוך כדי הפילים מלמדים את הילדים בצורה מהנה ומשעשעת את סדר אותיות הא' ב'. הכרת האותיות, הגייה נכונה וקריאה של האלף בית. הדמיה  עדי קרניעדי לא רק כתבה את הספר בעצמה אלא גם איירה ועיצבה, אבל את הכישרון שלה כבר הכרנו מזמן אז אנחנו בכלל לא מופתעות. להיפך, אנחנו הכי גאות בה בעולם!! 

כדי שספר הילדים 'פילי פלאים' יגיע אליכם עד הבית וישמח  את הילדים שלכם וגם עוד ילדים רבים שרוצים ללמוד קרוא וכתוב בקלות ובכיף, עדי מגייסת כספים בפרויקט גיוס המונים דרך קמפיין גיוס מימון המונים  בהדסטארט ואתם יכולים לתמוך בה ממש כאן. יש תשורות ומתנות  ממש שוות מלבד כמובן הספר עצמו כמו- משחק זיכרון, קלפים, גלויות כך ששווה להיכנס לקמפיין גיוס מימון המונים ולבחור תשורה לעצמכם או לחברים. 
אנחנו בטוחות שעדי תגשים את החלום וספר הילדים שלה יימכר בכל חנות ספרים בכל עיר בארץ וגם יתורגם לעוד כמה שפות! 
אל תשכחו איפה קראתם עליו!

הדמייה עדי קרני

תגובות