דילוג לתוכן הראשי

העולם המופלא של גיא גיל -תכשיטים ופריטי עיצוב לבית בעבודת יד

אם אתן אוהבות אקססוריז ותכשיטים מעוצבים, הרבה צבעוניות ושמח ומעדיפות לענוד תכשיט וללכת ברחוב כשכולם מסובבים את הראש בכדי להביט בתכשיט המיוחד אז סביר להניח שאתן לקוחות קבועות של 'עולמו המופלא של גיא גיל' 
ואם אתן  לא מכירות אותו ואת היצירות המעוצבות המדהימות שלו, אז אנחנו ממליצות לכן לעצור עכשיו כל מה שאתן עושות ולהיכנס לדף שלו.  אנחנו רק מזהירות מראש שייקח לכן זמן לחזור לפה (אבל תחזרו!)
אנחנו מזהירות מראש- צריך להיות משוגעות (אבל בקטע טוב) ועם הרבה יצירתיות ונועזות בשביל להתחבר לפריטים שלו אבל אם אתן מתחברות לראש, היכונו לגלות עולם מופלא! ובאמת שמדובר בעולם מטורף ומופלא שרק אדם כשרוני ומיוחד כמו גיא גיל יכול לייצר ולבנות.

בעולם של גיא (כלומר בחנות המדהימה שלו) תמצאו הכל! תכשיטים-שרשראות, עגילים, צמידים וגם אקססוריז ופרטי נוי כמו ציורים, תיקים, כריות, תמונות, יש שם הכל! באמת הכל ובקטע פסיכי של צבעוניות וצורות, שאפשר פשוט להסתובב בחנות כמו שמסתובבים במוזאון.
גיא גיל הוא מוכשר במיוחד כמעט את כל מה שיש בחנות הוא יוצר ומעצב. הפריטים בעיצובו הם צבעוניים ומופלאים, נועזים ובעלי אמירה כאלה שאף אחת (או אף אחד) לא תפספס. אז מי שרוצה לבלוט ושלא יפספסו אותה- פשוט חייבת פריט של גיא. ומי שמתחברת לסגנון אבל פחות מרגיש לה בנוח להסתובב עם הפריטים הצבעוניים והגדולים שלו, כמונו למשל- יכולה לרכוש אצלו בחנות ציורים ותמונות כלים לקישוט בבית וגם מחברות.


והגענו עכשיו לעיקר, מה שאנחנו מצאנו בחנות ולא יכולנו שלא לרכוש - המחברות המטריפות בחנות של גיא גיל ! רק בשביל למצוא את המחברות האלה (וכמה שאנחנו אוהבות מחברות ויומנים) היה שווה להגיע עד לחנות שלו.


מתוך הפייסבוק של גיא גיל

מתוך הפייסבוק של גיא גיל


הסתובבנו לא מעט בחנות, התפעלנו מכל מה שראינו ואפילו בשביל הקטע מדדנו כמה פריטים. אישית אפילו מצאנו כמה פריטים שווים ומופלאים בחנות שלו אבל במחברות התאהבנו במבט ראשון (ושני ושלישי...) איך אפשר שלא?
מדובר במחברות קשיחות ספירלה נוחות ואיכותיות עם כריכה מאוירת מעולם האגדות. כל האגדות הכי יפות ואהובות עכשיו במחברת. כמה נוסטלגי וכיף. יש כמה מחברות שונות עם כמה איורים שונים כמו של נסיכות דיסני- קטעים מהסרטים השונים המוכרים לכולנו, הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הקאלט החבובות וגם כמה איורים מסרטים מצוירים גם הם של דיסני. אנחנו בחרנו את הסדרה של בת הים הקטנה. 

ואתן יכולות להבין למה...כנסו ושוטטו אצלו בדף, ואם אהבתן- אתן חייבות לעצמכן ביקור בחנות שלו שהיא חוויה בפני עצמה.

תגובות