דילוג לתוכן הראשי

קננה - חיבוק מהסוואנה


לא, ממש לא ביקרנו ביבשת אפריקה, (אולי עוד נהיה בעתיד מי יודע?) ולא יצא לנו לטייל בנופיה או להכיר את המדינות הרבות שבה אבל אין לנו צל של ספק שמדובר ביבשת מלאה בתרבות עשירה ועבודות יד מדהימות. ואם כבר אנחנו ממש מודות על ההזדמנות שיש לנו לרכוש עבודות יד של נשים מהיבשת המופלאה הזו וגם ליהנות מפריטים מדהימים ביופיים וייחודיים וגם לסייע לאותן מעצבות מקומיות להתפרנס בכבוד מהעבודה שלהן.
מהשילוב של הרצון הזה ביחד עם האהבה שלנו לנעליים ביחד עם האהבה שלנו לפרגן לעצמאיות הגענו אל הבוטיק היפה והמעוצב של חגית, בעלת המותג קננה- חיבוק מהסוואנה.  חגית גרה ביבשת אפריקה במשך תקופה ארוכה מתוך שליחות של העבודה ולאחר מכן כי פשוט לא רצתה לגור באף מקום אחר. אחרי שרה שם במשך שנים היא התאהבה במקום ויצרה קשר מיוחד עם הנשים המקומיות. לאחר שחזרה לארץ היא החליטה להמשיך את הרומן שלה עם היבשת ואת הקשר שלה עם אותן נשים מקומיות שכבר הפכו לחברות קרובות ולכן החלה לעצב ולייצר פרטי אופנה, אקססוריז וקישוטים לבית שהיא משרטטת ויוצרת בראשה כן ושולחת לעיצוב ויצירה אצל אותן נשים מוכשרות ביבשת אפריקה. כשהפריטים הקסומים מוכנים היא מייבאת אותם לארץ ומוכרת אותם בסטודיו הקסום שלה שממוקם ביישוב צור יגאל בשרון וגם באופן מקוון באתר שלה.
ומזל שכך בחרה לעשות כי ככה יצא לנו לראות ולרכוש כמובן את הסנדלים המדהימים האלה!

כל הפריטים שחגית מוכרת מעוצבים על ידה ומיוצרים בעבודת יד על ידי נשים באפריקה, כמו לדוגמא הסנדלים שבחרנו- סנדלים שעשויים מעור איכותי, הסוליה שלהם היא נוחה וגם מונעת החלקה, העקב שלהם שטוח והקישוט מחרוזים צבעוניים בגווני כתום, ירוק, שחור וצהוב בהשראת השרשרת של שבט המסאי. יש כמה צבעים ושילובים לסנדלים אבל הכי אהבנו את השילוב הזה. ויש הרגשה מגניבה ביותר וגם מרוממת לנעול אותם ולהתהלך איתם כשאנחנו יודעות שישבו וחרזו חרוז אחר חרוז וקיבלו על כך תשלום מספק והרבה הערכה.

סנדלים דגם מסאי צבע כתום


הסנדלים סופר נוחים ומתאימים לכל בגד (תשאלו את הסטייליסטית שלנו) והם יכולים להחזיק לוק שלם גם אם תחליטי ללבוש סתם ג'ינס וטישירט חלקה. ניסינו וזה היה פשוט לוק מושלם!
מלבד הסנדלים האלה תמצאו בבוטיק של חגית וגם באתר המקוון שלה מגוון רחב של סנדלים בכל מיני דגמים גם הם  עשויים עבודת יד כמובן, תיקים מעוצבים לפי המסורת האפריקאית, תכשיטים מקוריים ומסורתיים , מחזיקי מפתחות מדליקים וסלסלות לאחסון רקומות וסרוגות בטכניקות עממיות ועוד הרבה הפתעות אפריקאיות מיוחדות וייחודיות שבאמת שלא ראינו בשום מקום אחר והפכו את הנסיעה עד לבוטיק לעוד יותר שווה ומיוחדת.
אפשר כמובן להזמין את כל הפריטים האלה באתר של חגית רשת אבל אנחנו ממליצות לנסוע לסטודיו של חגית ולשבת איתה לקפה, לשמוע את הסיפורים שלה על היבשת ואת החוויות שלה מהמגורים שם, להתרשם מכל הדברים שהביאה מאפריקה במיוחד וכמובן לצאת עם שקית מלאה בפריטים מעוצבים.

תגובות