דילוג לתוכן הראשי

קפה ליון - כל הדברים הטובים


מכירים את בתי הקפה השכונתיים האלה שהאוכל בהם הכי טרי, הקפה שלהם תמיד חם וטעים ותמיד תעדיפו לשבת שם במקום ברשת גדולה או כל בית קפה אחר?
ככה זה בדיוק עם ''קפה ליון' במרכז 'קרסו' ביבנה.
ושלא תגידו שאין בתי קפה בעיר! זו כבר לא העיירה של פעם... יש בתי קפה של רשתות מוכרות ויש בכל שכונה בית קפה נחמד ומשפחתי שכולם מכירים אבל בית הקפה הזה הוא אחר. הוא תמיד מלא, אפילו רשימת המתנה יש ואם לא הזמנתם מקום מראש גם תמצאו את עצמכם עומדים בכניסה ומחכים למקום ישיבה (המלצה חמה- הזמינו מקום מראש!)
את בית קפה  'ליון' ביבנה , שהוא חלק מרשת שיש לה סניפים נוספים בתל אביב ובאשדוד, פתחו האחים חן ותומר ומהרגע הראשון התאהבנו. 
אם הייתם שם בטוח תסכימו איתנו, ואם לא הייתם שם אז כדאי שתמצאו זמן ודי בטוח שישר תסכימו איתנו.
החיוך של שניהם ביחד עם השירות הנהדר והחיוך של כל המלצרים במקום, האוכל הטעים שמוגש חם וטרי בצורה מעוררת תיאבון , המאפים הטריים והטעימים במיוחד, הקפה המעולה וכל זה בשילוב נהדר עם אווירה שכונתית כיפית ושקטה. באמצע העיר,  באמצע הרעש של החיים היום יומיים- ישיבה שם היא בדיוק מה שצריך לרגיעה לנשמה לראש ולקיבה!

צילום מתוך הפייסבוק של קפה ליון

זה בית קפה שכונתי מכל המשתמע מכך אל ברמה שלא תמצאו בהרבה מקומות אחרים. מלבד האוכל והשירות פשוט כיף להגיע לשם- פוגשים את כולם, מקשקשים, אוכלים ובעיקר מחייכים. חן ותומר מקפידים על צוות מיומן ושירותי, והם גם תמיד שם להיות  בעניינים ולוודא שהכל עובד, מתקתק ושכולם מרוצים. תמיד מוכנים לשמוע ולהקשיב ומטפלים בכל עניין מהר ביעילות וכמו שכבר הזכרנו- עם חיוך!
הם משקיעים במנות שרק מתחשק לתת בהן ביס מהרגע הראשון ולא להפסיק לאכול אותן ודואגים למחירים מתאימים שתמיד מאפשרים לשלם את החשבון עם חיוך.צילום מתוך הפייסבוק של קפה ליון

בשישי בבוקר (אבל לא רק) חשוב להזמין מקום מראש או להגיע מוקדם אחרת תמצאו את עצמכם עומדים בתור מחכים למקום פנוי, כי כמו שאנחנו אוהבות את המקום, כך כל תושבי השכונה- ושאר שכונות העיר (ומחוצה לה) אוהבים אותו!
ואם אתם מחפשים מקום לפגישה עסקית, לשבת עם מחשב לבד ולעבוד, לנהל מפגש של נטוורקינג או להיפגש לצהריים עם חברה - זה המקום שאתם מחפשים!


צילום מתוך הפייסבוק של קפה ליון


צילום מתוך הפייסבוק של קפה ליון
תגובות