דילוג לתוכן הראשי

קולקציית הלונטי טונס של תמנון


איך שהוא קרה ועל אופנת האביב-קיץ 2020 השתלטו הסרטים המצוירים. בין אם זה הלוני טונס או משפחת קדמוני (מאיפה פתאום הביאו אותם???) או הדמויות של באגס באני וחבריו וזה רק חלק ממה שהספקנו לראות. . ולא תמצאו אותנו מתלוננות- להיפך! סוף סוף זה הגיע גם לאופנת המבוגרים! סוף סוף אפשר גם לרכוש חולצה מגניבה וללכת איתה ברחוב כשמצוירת עליה טוויטי הציפור ולא רק להסתפק בפיג'מה שלה... 

אם עד עכשיו רק הילדות יכלו ליהנות משמלות עם הדפסי דיסני וחולצות טי שירט של הלוני טונס אז הנה באה תמנון וממש לפני שכולם התחילו עם הטרנד הזה (כמובן שיש את דלתא עם זכויות היוצרים של דיסני ואת פוקס עם הדמויות המצוירות ואפשר גם למצוא את השאר בשווקים ובחנויות בגדים ברחבי הערים פשוט תסתכלו מסביב) והוציאה קולקציית אביב קיץ  סופר מדליקה הכוללת את כל כוכבי הלוני טונס- והיא ממש לא מיועדת רק לילדים. (אגב אם אתן אוהבות חולצות מתוקות וקצת ילדותיות יותר מבגדי המבוגרות של רוב הרשתות תראו מה יש להדס להציע)
הקולקציה כוללת חולצות לגברים חולצות לנשים וחולצות לילדים וילדות, שמלות לילדות,  תיקי גב עם הדפסים של הלוני טונס, ואפילו תחתונים לקטנטנות, פיג'מות למבוגרות עם הלוני טונס וגם בגדי ים! אם תרצי גם בתור אמא את יכולה ללכת עכשיו לים עם בגד ים שלם ומעוצב (וסופר מחמיא אבל זה כבר לפוסט אחר) עם הדפס של הלוני טון האהוב עלייך ולהתאים לו כפכפים עם אותו הדפס ותיק זהה עם הדפס לוני טונס וגם אם את אוהבת- לרכוש לקטנה שלך בדיוק את אותו הסט של בגד ים כפכפים ותיק תואמים. ואנחנו גם מבטיחים לך שתשלמי על כל זה פחות ממאה שקל!

מדליק ממש!

אבל חשוב שנזכור שבעוד ילדים יכולים ללבוש מכף רגל ועד ראש דמויות מצוירות אנחנו בכל זאת נשים בוגרות (בדרך כלל) ולא נסתובב עם הכל מאויר, כך שאחרי שהתלהבנו (אבל ממש) מכל הקולקצייה החדשה ונתנו לילדים לבחור את מה שאהבו, אנחנו התלבטנו בין כל החולצות המדליקות ובחרנו לנו כמה חמודות ממש שתיראנה נהדר ליום כיף עם הילדים אן ליום יום עם ג'ינס קצר, והן במחיר סופר משתלם של שלושים וחמישה ש"ח בלבד לחולצה. ויש לנו המלצות על עוד חולצות טי מהממות!
חולצת טי של טוויטי. מתוך האתר ל תמנון
חולצת טי של טוויטי. מתוך האתר של תמנון

עכשיו באגס באני וטוויטי הציפור המתחכמת מככבים אצלינו על החולצות וכבר שמנו עין על תיק שחור אופנתי עם הדפסים של דאפי דאק.
תיק גב הדפס דאפי דאק. מתוך האתר של תמנון
תיק גב הדפס דאפי דאק. מתוך האתר של תמנון

כמו כל קולקציה של תמנון גם זו תהיה זמנית ועד שתיגמנרה המידות אז לא הינו מחכות וכבר עכשיו הולכות לחדש את הקולקציה.