דילוג לתוכן הראשי

מאיו- תכשיטים אמנותיים בעבודת יד


תקופת הקורונה שהגיעה אלינו בהפתעה גמורה הפכה ללא מעט מאיתנו את העולמות אבל אנחנו לא נשים פסימיות ותמיד מחפשות ומוצאות את החלק החיובי.
אם נסתכל על התקופה ההזויה הזו בהחלט ניתן לומר שהתקופה האחרונה לימדה אותנו המון דברים אבל שניים מהם קשורים למאיה (מי זו מאיה? תמשיכו לקרוא ותגלו) - הדבר הראשון שלמדנו הוא שכדאי כמה שיותר ומתי שרק אפשר לפרגן ליוצרות עצמאיות ומעצבות מהבית, וזה כמובן תקף למעצבים ויצרנים מקומיים.  הדבר השני שלמדנו הוא שזה אפשרי, קל נוח ומשתלם  לבצע רכישות (וגם למכור לצורך העניין) און ליין. ואם אתם מקשיבים לנו אז כבר החלטתם ללכת על פרגון  במיוחד בתקופה קשה כזו ולרכוש און ליין ממעצבים מקומיים, אז הרשו לעצמכם להתחדש ולפרגן למעצבת התכשיטים (זוכרים את מאיה?) בעלת המותג מאיו ספיריט. בשביל להבין למה ובמה מדובר כנסו לפייסבוק שלה או לאתר שלה

מאיה לא מגדירה את עצמה כמעצבת תכשיטים אלה כ "חורזת חלומות למציאות" והאמת? זו הגדרה ממש אבל ממש מדויקת לגביה. מאיה לוקחת דוגמא של פריט או דמות או משהו ששלחתם לה שהוא אישי עבורכם, בוחרת את צבעי החרוזים מתכננת את הצורה ואיזה חרוז יבוא אחרי איזה חרוז ואז היא תופרת חרוז לחרוז ויוצרת דמויות, סמלים, אותיות ועוד דברים נפלאים לפי הדמיון שלה, לפי החשק שלה ולפי ההזמנות שלכם. אפשר להזמין אצלה צמידי חרוזים עבים או צמידי חרוזים דקים, שרשראות שרק התליון שלהן הוא מחרוזים או שרשראות שעשויות כל כולן מחרוזים., אפילו סיכות דש מעוצבות מחרוזים אפשר להזמין אצלה ואנחנו בטוחות שיש עוד.
אחת השרשראות שתפסה את תשומת ליבנו היתה שרשרת לב צבעונית במיוחד שמאיה חרזה משלל חרוזים במסגרת של לב  והשחילה על שרשרת מצופה זה. מאיה גם צילמה  את השרשרת הלבבית הזו כשברקע המילה LOVE שכל כך מתאימה למצב  הנוכחי בו אנחנו נמצאים ובדיוק מה שאנחנו צריכים בעולם עכשיו, יותר מתמיד.

צילום: מאיו ספיריט
צילום: מאיו ספיריט

כמו כל התכשיטים של מאיה גם השרשרת הזו נחרזה בעבודת יד קפדנית ומדויקת לתכשיט יפיפה וצבעוני שנשלח אליכם ארוז במו ידיה. אז קדימה לפרגן וגם לרכוש און ליין ולהתחדש בשרשרת קסומה ומיוחדת כמו זו.