"לשרוף את הספינות" האדם שאתם רוצים להיות ממתין לכם שתתעוררו. ספר חדש של מתן ניסטור

תדמיינו לעצמכם איך זה להיות בני 29 וכבר להרוויח את המיליון הראשון שלכם? מתן וילנר, רק בן 31 לא צריך לדמיין כי בגיל 29 הוא באמת עשה את המיליון הראשון שלו. בספר החדש שלו הוא מעודד את בני ה-20 של היום שנקראים דור ה Y ודור ה Z לוותר על העצות של ההורים שלהם, לוותר על הבטוח והמוכר ולהיות יזמים צעירים.

המיזם הראשון שלו היה בתחום התזונה. במהלך טיול בדרום אמריקה לאחר הצבא מתן התחטב והתחזק וגילה משמעת עצמית שהכניסה אותו חזק לתחום האימון הגופני. הוא נרשם ללימודים במכון ווינגייט, התחיל לאמן והקים קהילה גדולה ופעילה. במהלך אותה שנה הקים את 'יאללה רזים' - עסק שכלל עשרה עובדים וסייע למאות ישראלים לרדת במשקל בצורה בריאה ותוך כדי אימונים, ולמתן לעשות את המיליון הראשון שלו.

מתן ניסטור צילום יח"צ
מתן ניסטור צילום יח"צ

המשמעת העצמית והמוטיבציה שגילה סייעו לו בשאר תחומי החיים כאשר המשיך להעמיק בעולם העסקים ובעולם של ההתפתחות העצמית ולגלות שרוב האנשים מוותרים לעצמם. הוא החל לשדר את הפודקאסט 'סביבה מנצחת' שעוסק בחשיבות של סביבה תומכת ומדבר על כסף, ביטחון עצמי, שינוי הרגלים, אמונה עצמית והגשמת חלומות.

מתן, שבאמת ובתמים מאמין בכל אחד והיכולת שלו להגשים את עצמו כתב את הספר 'לשרוף את הספינות' ספר שמהווה קריאת השכמה לעשות את השינוי המיוחל להיות גרסה טובה יותר של עצמנו.

כריכה של הספר לשרוף את הספינות
כריכת הספר לשרוף את הספינות

למרות שמדובר בספר השראה ומוטיבציה הוא ספר קליל, סוג של מדריך שמסייע להתמודד, לצאת מאזור הנוחות ולבצע מהלכים קיצוניים בכדי לקבל תוצאות קיצוניות. את הספר הוציא מתן דרך  מדיה 10 - הוצאת ספרים לאנשים פרטיים, הרואה את עצמה כמקום להגשמת חלומות ספרותיים של כותבי פרוזה, סיפורת מקורית, שירה, ספרי ילדים ועוד.

בספר ניתן למצוא את המודל הפרקטי והקל ליישום שפיתח מתן ונקרא מודל הפירמידה- הצבת מטרות, בניית תוכנית עבודה, התחייבות בקול בפני אנשים ושינוי הרגלים והגשמת המטרות. קבלו אזהרה מראש- הספר יכול לעצבן בחלק מהפעמים, לגרום לכם לתהות הרבה פעמים אבל בסופו של דבר הוא יגרום לכם לקום לבצע פעולה וזה שווה את הכל.

ניתן לרכוש את הספר ברשתות צומת ספרים וסטימצקי או ישירות מאתר החברה.

 

 

 

 

 

פרסומת + כיתוב
רוצים שנכתוב על העסק שלכם,

ספרו לנו עליו בטופס הבא:

פוסטים אחרונים:
Tryile
פוסטים קשורים
דילוג לתוכן