בתקופה האחרונה שמנו לב שכפות הידיים שלנו יבשות יותר מן הרגיל, כנראה שיותר מדי אלכוג'ל ופחות מדי שטיפת ידיים הפכו את העור שלנו מרך ונעים למגע לעור אדמומי וכואב. בירור קצר בין חברים ומשפחה וכמובן חיפוש בגוגל הביאו אותנו למסקנה שהרבה אנשים סובלים מהבעיה הזו.

אבל זה לא הדבר היחיד שגילינו בגוגל על שטיפת ידיים. מצאנו שמחקרים מראים כי הקפדה על שטיפת ידיים במים וסבון מפחיתה את שיעור המחלות בדרכי הנשימה ב-21%, כך שברור שצריך לשטוף ידיים בתדירות גבוהה. אבל מה עם הידיים היבשות? מה פותר את הבעיה הזו? החלטנו שכמו תמיד כשאנחנו נתקלות בבעיה, אנחנו מחפשות פתרון ומשתפות אתכם.

למי יש את העור הכי רך ונעים למגע? צדקתם, לתינוקות! ובאילו מוצרים אנחנו אוהבות להשתמש עבור התינוקות והילדים שלנו? שוב צדקתם! ד"ר פישר. נכנסו לסופר פארם ומיד נגשנו למדף סבוני הידיים ושחיפשנו סבון ידיים עדין ורך של ד"ר פישר שלא משאיר את הידיים יבשות. כמובן שלא התאכזבנו כי מצאנו את מדקס (Medex) אל-סבון אקטיבי שנועד במיוחד לשמירה על היגיינת הידיים שד"ר פישר השיק לאחרונה, במיוחד לאנשים עם בעיות של עור ידיים יבש.

MEDEX - אל סבון אקטיבי של דר פישר. צילום יעל האן
MEDEX של ד"ר פישר. צילום יעל האן

כבר משטיפת הידיים הראשונה הרגשנו בהבדל וזה ממש לא הפתיע אותנו כי מדקס מכיל מרכיבי לחות בשילוב ייחודי, מועשר בויטמין E ופרו ויטמין B5 לריכוך ושמירה על גמישות העור והלחות האידיאלית בעור והכי חשוב - הוא לא משאיר את העור יבש.

כמו שאר המוצרים גם מדקס פותח במעבדות המחקר של ד"ר פישר ונבדק במעבדות מוסמכות, חיצוניות המתמחות במיקרוביולוגיה ונמצא שמדקס קוטל 99.99% מהחיידקים תוך 5 שניות.

וכדי לחסוך לכם את החיפוש בגוגל, הבאנו לכם פירוט קצר של חלק מהחיידקים שהסבון קוטל:

  • E. coli - גורם נפוץ לדלקת בדרכי השתן, עלול לגרום להרעלת דם, דלקת ריאות ודלקת קרום המוח.
  • Staphylococcus aureus – גורם לדלקת ריאות, דלקת בקרום הלב, נגעים מורסתיים בעור, עלול לגרום להרעלת דם והרעלות מזון.
  • Pseudomonas aeruginosa – גורם לדלקת ריאות ועלול לגרום להרעלת דם. גורם עיקרי למחלות בבתי חולים.
  • Streptococcus faecalis – גורם לדלקות בלב, במערכת השתן וכיס המרה.
  • Enterobacter aerogenes – גורם לזיהומים בדרכי השתן ומהווה גורם לזיהומים שניוניים בבתי חולים

מדקס כמובן נבדק דרמטולוגית ומותאם לעור רגיש, תוכלו למצוא אותו ברשתות הפארם וברשתות השיווק.

הסבון מגיע בשני גדלים:

1 ליטר במחיר 24.90 ש"ח

ו - 500 מ"ל במחיר של מחיר 14.90 ש"ח.

חשוב לנו להזכיר כי מעבר לשטיפת ידיים (עם מדקס כמובן) יש לשמור על ריחוק של 2 מטר ושימוש במסכות - יחד נוכל לנצח את הקורונה ולחזור לשגרה.

 

פרסומת + כיתוב
רוצים שנכתוב על העסק שלכם,

ספרו לנו עליו בטופס הבא:

פוסטים אחרונים:
Tryile
פוסטים קשורים
דילוג לתוכן