דילוג לתוכן הראשי

חולצה מכופרת - הטרנד הכי חם לסתיו בקסטרו נשים


נכון שעוד חם במהלך היום אבל בבוקר ובלילה כבר קריר וזה רק עניין ששל זמן עד שנתחיל ללבוש חולצות ארוכות (כולי תקווה) וזו סיבה מספיק טובה לצאת למסע שופינג של עונת מעבר. 

עולם האופנה הישראלי עובד לפי עולם האופנה של חוץ לארץ מה שאומר שלמרות שאנחנו בעיצומו של הקיץ החנויות כבר מלאות בבגדי חורף וסוודרים שחם לי רק מלחשוב על למדוד אותם. 

בזמן שעברתי על ארון הבגדים של הילדים לבדוק בכמה הם גדלו ואילו בגדי מעבר אני צריכה לקנות להם עשיתי גם על הארון שלי וגיליתי שבקושי יש לי בגדי חורף ובעיקר אין לי בגדים אלגנטיים לפגישות בחורף.

הטעם שלי בבגדים לא משתנה באופן דרמטי בין עונה לעונה ומשנה לשנה אבל מדי פעם יש טרנד שטופס אותי או שאני נדלקת על פריט שמתחשק לי ללבוש והעונה הזו אלו חולצות מכופתרות. 

יש לי כמה שאמא שלי קנתה לי בשנה שעברה לפגישות אבל לא לבשתי אותן יותר מדי והשנה מתחשק לי כמה. 

הייתי בטוחה שאני אראה חולצות מכופתרות יפות ואיכותיות בכל החנויות ולהפתעתי היה לי ממש קשה למצוא! או שהן לבנות בלבד מבד כותנה נוקשה, או שהן מסאטן (טרנד שאני לא מוכנה להיכנע אליו באף מחיר) או שהן קצרות במיוחד כאילו הפסיקו לתפור אותן באמצע ואני הפסקתי ללבוש חולצות בטן בתחילת שנות העשרים שלי.

מתוך האתר של קסטרו

מצאתי את עצמי מסתובבת בכמה חנויות מודדות חולצות מכופתרות וכל אחת היתה בערך או כמעט או נחמדה אבל לא יותר.

בסוף הגעתי לקסטרו (מודה ומתוודה שאני נכנסת לקסטרו רק בשביל הריח המטריף שיש בחנות שלהם!) ובסטנד אחד הם ריכזו את החולצות המכופתרות העכשוויות שיש להן בחמישה דגמים דומים- מקושקש, מנומר, לבן, תכלת ובז'. 

המחיר של החולצה הוא 130 ₪ שזה מחיר מכובד לחולצה מכופתרת אבל השנייה בחצי מחיר והן איכותיות. 

רוב החולצות המכופתרות הן או מבד כותנה נוקשה או בדים דקים שמתקמטים במהירות כמו בד טטרה או בד פשתן ואני גם ככה שונאת לגהץ וממש לא מתחשק לי לגהץ לפני כל פגישה. החולצות של קסטרו מבד איכותי אבל דק מספיק וגם נעים ונוח ומחמיא במיוחד. 

קניתי בצבע תכלת ומנומר וזו רק תחילת העונה כך שאני בטוחה שהם יביאו עוד חולצות בקרוב וכמובן שאני אעקוב וגם אעדכן 😊


מתוך האתר של קסטרו


מתוך האתר של קסטרו


מתוך האתר של קסטרו

ואם כבר הזכרתי את קסטרו אז אחד הדברים שאני אוהבת ברשת הזו היא שהם מחליפים את הקולקציה כמה פעמים בעונה אבל משאירים את פריטי הבייסיק הנמכרים כמו גופיות הריב עם הצווארון הגבוה שהתאהבתי בה.

בקיצור, תמיד יש שם הנחות משמעותיות במהלך העונה ולא רק בסוף עונה כך שתמיד שווה לקפוץ לראות מה חדש ומה בהנחה , או סתם ליהנות מהריח.


מתוך האתר של קסטרו

להשיג באתר קסטרו ובחנויות הרשת.

שלכן,

חן קרופניק
צוות TRYILE 

תגובות