דילוג לתוכן הראשי

איפה קונים גלידת שוקולד ביבנה?


כשהילדים שלי היו קטנים לא היו גלידריות ביבנה והיתי נותנת להם פיינטים של בן אנד ג'ריז מהמפעל ביבנה, ככה זה כשאת גרה ביבנה 😊. 

לאחר מכן פתחו את הסניפים של YELLOW ואז היתי לוקחת אותם לשבת על הדשא וקונה להם שלגונים וארטיקים. אפשר להבין את ההתלהבות שלהם מגלידריות מחוץ לעיר ובמיוחד כשנפתחו גלידריות בתוך העיר.

מנהג נשאר מנהג ואמא שלי קונה עדיין כמויות של גלידות של בן אנד ג'ריז בטעמים נבחרים ואהובים ואנחנו אוהבים בשבתות להתפנק בגלידת גולדה על הנחל (כן, יש גם נחל ביבנה!) . 

בגלל שאני לא אוכלת יותר מדי מוצרי חלב אז אני אוהבת את הסניף כי יש שם לא מעט סורבטים וגלידה טבעונית כמו הטעם האהוב עליי- מוס שוקולד אוראו טבעוני. אמנם טבעוני אבל שם בכיס הקטן את כל טעמי השוקולד המוכרים של כל שאר הרשתות והחברות כי מדובר בשוקולד מושלם! 

ובטעם שאני מזמינה בכל פעם שאני שם (ביחד עם גלידה לא חלבית בננה תמר וגם טעם חדש ומעולה סורבה אבטיח נענע). אבל בארוחות ערב משפחתיות , כמו שכבר אמרתי- בן אנד ג'ריז שולטים.


מתוך האתר של בן אנד ג'ריז

אז אם נמשיך בקו של להמשיך ולהמליץ על טעמי שוקולד של גלידות, אז גלידת השוקולד המומלצת של בן אנד ג'ריז הוא גלידת וניל מעורבת עם גלידת שוקולד ובתוך מעורבבים בצק עוגיות שוקולד צ'יפס ובראוניז. 

איזה שילוב מושלם של עוגיות טעימות, בראוניז מעולים עם גלידת וניל וגלידת שוקולד ביחד.


מוס שוקולד אוראו טבעוני של גולדה. תמונה מתוך הפייסבוק

וכמובן שגם ניתן את הקרדיט לגלידרית ארטה ברחוב נחלת בנימין בתל אביב, אותה גלידריה אליה היתי לוקחת את הילדים לפני שעוד היו אצלינו גלידריות ופשוט התאהבו. 

ואפשר להבין למה! מדובר בגלידריה קטנה שמציעה גלידה טבעית בה נעשה שימוש בחומרים מתחלבים והטעם משתנה בהתאם לטמפרטורה של הסביבה והרכיבים הזמינים כי הם לא משתמשים בחומרים ומוצרים תעשייתיים. 

אז הטעם של השוקולד שנבחר בגלידריית הבוטיק המעולה הזו (וזה לא היה קל לבחור) הוא הטעם של שוקולד תפוז. שוקולד בלגי איכותי עם תמצית וקליפת תפוז ופיסטוק מקורמל שהם מכינים במקום. יש משהו בשילוב של שוקולד ותפוז שמשבח את הטעם של השוקולד ולמרות שהיתי סקפטית מאוד לגבי התוספת של הפיסטוק המקורמל נוכחתי לדעת שזו תוספת מושלמת לגלידה.

אז עכשיו כשלא צריך להרחיק היום לגלידריות גם אם גרים ביבנה, ואפשר להזמין פיינטים של גלידה הביתה או אפילו להכין בבית (שזה מה שתכננו לעשות בשבת הבאה ביחד), כיף שיש מבחר של גלידות, לא רק גלידות שוקולד אלא כמה וכמה טעמים משובחים לבחירה.שלכם,
חן
צוות Tryileתגובות