דילוג לתוכן הראשי

מה כבר אפשר לחדש בקרם ידיים? קרם ידיים לעור יבש מועשר בשמן קוקוס וחלב שקדים של DOVE


יש לי פטיש לקרם ידיים. אני אוהבת לחדש בסוגים ובכל פעם לנסות קרמים אחרים. 

אני גם שומרת אחד ליד המחשב ואחד על שידת הלילה ואחד באוטו ואחד בתיק. לפעמים בכמה תיקים. בכל פעם שאני בסופרפארם אני בודקת אילו קרמים חדשים יצאו וגם מה יש במבצע.

אחת מהחברות שאני הכי אוהבת במיוחד כשזה מגיע לקרמים למיניהם היא חברת DOVE (דאב) אני אוהבת את המוצרים שלהם, אני אוהבת את השיווק שלהם ואני אוהבת מאוד את הקרמים לידיים שלהם.

הסוגים האחרונים של הקרמים שהם הוציאו מבוססים על תרבויות טיפוח של מדינות שונות בעולם. כך למשל קרם ידיים עם שמן קוקוס וחלב שקדים Dove restoring ritual מבוסס על תרבות הטיפוח של הודו (למרות שלא יודעת מה איתכן אבל הודו זו לא בדיוק מדינה שמתחברת לי עם תרבות טיפוח כלשהי...).

אני ניסיתי דווקא את קרם הידיים עם שמן אבוקדו ותמצית קלנדולה Dove restoring ritual שמבוסס על תרבות הטיפוח של מרכז אמריקה. מוצרי טיפוח שמכילים אבוקדו וחלב שקדים ושמן קוקוס הם בין האהובים עליי וגם הקרם הזה לא אכזב אותי. 

הקרם נספג מהר, מרכך את העור והניחוח רענן ונקי ולא חזק מדי. וגם לא צריך להשתמש בו יותר מדי פעמים במהלך היום כי הוא מחזיק לאורך זמן.

אז מה כבר יש לחדש בקרם ידיים?

למה להוציא עוד סדרה ולמה לרכוש אותה? אני מאמינה שחברת דאב כמו שאר חברות הטיפוח שואפת להמשיך ולייצר מוצרי טיפוח מבוססים על המוצרים הטובים ביותר בנוסחאות מנצחות.

כמו כן ברגע שיש מבחר כל אחת יכולה למצוא את עצמה במוצרים ועוד במחירים המעולים של DOVE. אז הם הוציאו עוד סדרה שנקראת Nourishing secrets ואין פה שום חידוש מסעיר או קרם חדש שחייבות לנסות פשוט קרם ידיים מעולה שעושה את העבודה ושווה את המחיר.


מתוך האתר של DOVE


אני בחרתי קרם ידיים שמיועד לעור יבש שמבוסס על שמן קוקוס וחלב שקדים. הקרם מגיע בגודל של 750 מ"ל שזה גודל מושלם לשים בתיק. הוא מזין את העורך ומרכך אותו ומשעיר אותו נעים ורך.

בתור אחת ששוטפת ידיים הרבה אני זקוקה לקרם ידיים טוב ואיכותי אבל במקביל לא אוהבת ריחות חזקים או קרמים לחים מדי ולכן הקרמים של DOVE מהסדרה הקודמת וגם מהסדרה החדשה נבחרו ברוב קולות (יותר נכון, הקול שלי בלבד אבל הוא הקול הקובע) וקניתי אחד לפינת המחשב ואחד לתיק.


 מתוך האתר של DOVE

כפי שציינתי מקודם, המחירים של DOVE הם אחד היתרונות שלה, וקרם הידיים עולה אחד עשרה שקלים בלבד וזה אחלה מחיר לקרם שלא נגמר מהר מדי. 

עם זאת, אתן כבר מכירות אותי כך שבמקביל כבר הזמנתי כמות של הקרם באתר הפולני שם המחיר שלו הוא חמישה שקלים בלבד וכבר תכף נגמר לי הדאודורנט המעולה שלהם אז זו הזדמנות טובה לעשות משלוח.

שלכן,

חן

תגובות