דילוג לתוכן הראשי

ביג ספורט - חנות אאוטלט של מוצרי ספורט נעליים ובגדים ממותגים ביבנה


הילד החליט שהוא רוצה להשתפר בכדורגל ולהשקיע כמה שאפשר בכל אימון ובכל משחק. זה דורש כמובן כדור חדש ונעליים מתאימות וכפפות ועוד הרבה ציוד ספורט. 

אנחנו בתור הורים שמעודדים פעילות גופנית וכמה שיותר, מאוד שמחנו כשהוא מצא לעצמו את התחום שעושה לו טוב והוא נהנה ממנו. קצת פחות שמחים מהעובדה שהילד המתבגר שלנו גדל במידה בנעליים בכל חצי שנה בממוצע וזה מצריך נעליים חדשות בתדיררות די גבוהה. 

לרוב אין לנו בעיה למצוא לו נעליים חדשות (בתקווה שבשלב כלשהו ישאר במידה אחת...) אבל הוא רצה נעלי כדורגל מאוד ספציפיות וכשהוא רוצה משהו הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה ומתביית על זה ואין שום אפשרות לקנות לו משהו אחר. 

חנות אחרי חנות עברנו ביבנה ואפילו נסענו לדקטלון בראשון לציון ובשום מקום לא מצאנו את הנעליים שהוא רוצה. ואז במקרה (ולמזלי הטוב) נזכרתי שיש חנות אאווטלט של מוצרי ספורט שלא היתי בא באזור תעשייה הדרומי של יבנה והצעתי לבן שלי שניגש לשם וכל הדרך החזקתי אצבעות שאכן סוף סוף נמצא שם את הנעליים שהוא רוצה.


תמונה : ביג ספורט יבנה 

מדובר בחנות ביג ספורט (מסתבר שיש לה גם סניף בקניון בקרית אונו ואזור התעשייה הצפוני בלוד) שמוכרת את כל המותגים הגדולים והמוכרים בעולם הספורט- ריבוק, אדידס, נייק, קונברס, דיאדורה, קאפה, סקצ'רס ועוד. 

החנות היא לא חנות גדולה אבל מאוד מרווחת ונעימה שיש בה מספיק מבחר. 

אחראית המשמרת שקיבלה את פנינו היתה מקסימה וסבלנית מה שלא קל להיות עם שני ילדים שאחד רוצה משהו מסוים מאוד והשנייה בוכה שזה לא פייר שרק אח שלה מקבל נעליים חדשות ושגם היא רוצה. 

אז בזמן שהוא מדד את נעלי הכדורגל החדשות שלו ולא הסכים להוריד אותן כי הוא סוף סוף מצא את מה שהוא חיפש, היא מצאה נעליי טיולים איכותיות ונוחות שהתאימו בול לשבוע טיולים של החברה להגנת הטבע שהיא משתתפת בו (מזל שאנחנו הורים שמעודדים יציאה לטבע ואהבת הארץ).


צילום: אלבום פרטי

ואז מגיע החלק שכל הורה חושש ממנו אחרי שהילדים כבר נעלו את הנעליים ורצו בחנות בהתלהבות - המחיר. ומה אם הן יקרות מדי ולא אסכים לקנות ועכשיו להתווכח איתם שיורידו... ולמה לא בדקתי קודם? אז זה הזמן שוב להזכיר שמדובר באאוטלט והמחירים בהתאם. 

שני זוגות הנעליים עלו פחות ממאתיים שקלים לזוג וזה אומר קנייה בהחלט משתלמת (בעיקר כי הקטנה שלי לא גדלה במידה כבר קצת יותר משנה...). אז רכשנו ויצאנו והילדים מרוצים, הוא משחק כדורגל היא מטיילת ולנעליים שלום. 

בשבוע שעבר המדריך של הטניס אמר לבת שלי שנעלי הספורט שהיא נועלת לא טובות למשחק טניס ושהיא צריכה נעליים נמוכות יותר וקלילות יותר. הפעם ידענו בדיוק לאן ללכת וחסכנו לעצמנו הרבה כאב ראש וחיטוטי רגליים. 

חזרנו לביג ספורט ביבנה, לאותה החנות עם אותה אחראית משמרת מקסימה ביחד עם צוות מקסים ושירותי ורכשנו נעלי ספורט לטניס עבורה וכפפות כדורגל עבורו. הנעליים עלו 180 ₪ והכפפות 99 ₪. 

שוב עסקה משתלמת, שירות נהדר, מוצר איכותי וילדים מרוצים.

אם אתם מחפשים בגדים, נעליים, או כל מוצר ספורט אחר כדאי שתחפשו קודם כל בחנויות הרשת ביגספורט:

ביג ספורט יבנה האורגים 5 אזור התעשייה הדרומי 08-9121103

ביג ספורט קניון קרית אונו קומה 2 03-6599037

ביג ספורט לוד אבא הלל סילבר 5 אזור תעשיה צפוני 08-9206303

שלכם,
חן

תגובות