דילוג לתוכן הראשי

שטוח פלטפורמה או עקב גבוה - קולקציית הכפכפים של נעלי גראס


אם יש נעל שיותר נוחה בקיץ הישראלי מסנדלים, אלו הכפכפים. רק בארץ כמו שלנו הכפכפים לא רק הפכו לנעל לגיטימית להסתובב איתה בכל מקום, הם אפילו עברו שדרוג בעונה האחרונה והפכו לנעליים טרנדיות ופופולאריות במיוחד.

הסיבות ברורות- הם מאווררים, נוחים וניתנים לנעילה והסרה בקלות. אז כמובן שאני צריכה לפחות זוג אחד של כפכפים בארון הנעליים שלי (כן יש לי ארון נעליים ולא זה לא כולל כפכפי אצבע).

מכיוון שהרשתות החברתיות ומנועי החיפוש קולטים מה אנחנו מחפשים או במקרה שלי מחפשת ומתחילים להציע אופציות של המוצר התחילו לעלות לי לאחרונה פרסומות לכפכפים בכל פעם שנכנסתי למחשב. אחת מהפרסומות תפסה את תשומת ליבי והיא היתה של נעלי גראס.

היו לכך שתי סיבות- האחת שקפצו לי כפכפים אדומים מהממים והשנייה היא שהאתר כמעט כולו במאה שקלים בלבד. כבר מזמן נגמלתי מלרכוש נעליים זולות שמחזיקות עונה אחת ואני מעדיפה לרכוש נעליים יקרות יותר אבל איכותיות שמחזיקות לי כמה וכמה עונות.
הכפכפים שגרמו לי לעצור ולהתלבט. מתוך הפייסבוק של נעלי גראס

רשת נעלי גראס ידועה באיכות שלה והאיכות הזו ביחד עם העובדה שיש נעליים שמתאימות לכולן ולכולם (יש גם נעליים טבעוניות ויש גם תיקים) וטרנדים מובילים מחזיקה אותה כבר כמה עשורים.

הרשת התחילה בשנת 1993 כמפעל לייצור נעליים לשוק הסיטונאי ולאחר כמה שנים נפתחו סניפים בכל רחבי הארץ. חלק מהדגמים של הנעליים מיובאים וחלק מיוצרים בארץ והמחירים בהתאם. וכמובן שכשיש סייל האיכות לא משתנה אבל המחיר בהחלט משתלם יותר.

מלבד החנויות הפיזיות יש אתר שדרכו ניתן להזמין בקלות ובמהירות נעליים לבחירה ולבקש איסוף עצמי מאחת החנויות או משלוח עד הבית, אם אתן סקרניות קפצו ללינק בסוף הפוסט.

מתוך הפייסבוק של נעלי גראס


מתוך הפייסבוק של נעלי גראס


חזרה לכפכפים, אני אוהבת כפכפים והם בהחלט מתאימים לי גם ליום יום וגם לפגישות עסקיות ואפילו לאירוע עם השמלה הנכונה.

התחלתי לשוטט באתר (בנתיים מצאתי נעליים שלא קשורות למה שחיפשתי אבל שאני עדיין רוצה אותן....) ואז שמתי לב לטרנד שכבר תפס את עיניי בעבר- סוג של צמה קלועה אבל בסגנון פלסטיק. כפכף שהוא קצת יותר גדול מהרגיל ומן הסתם על רגל ענקית כמו שלי (מידה 41) הוא יראה עוד יותר גדול אבל זה מה שהולך עכשיו.

ואז מתחילה ההתלבטות- לרכוש כפכפים שהם טרנדיים בצבע אופנתי של העונה והמחיר שלהם מעולה או לוותר כי מי יודע אם אוהב אותם שנה הבאה או בכלל עד סוף העונה הזו כי בכל זאת מדובר בטרנד.

עד שמצאתי זוג שרציתי לא היה במידה אז כתבתי הודעה בעמוד הפייסבוק של הרשת והם חזרו אליי טלפונית באותו היום וענו לי על כל השאלות. בסוף החלטתי לא להזמין דרך האינטרנט אלא להגיע לאחד הסניפים בהקדם האפשרי ולמדוד כדי לא להתבאס. סביר להניח שלא אצא משם רק עם כפכפים אלא עם עוד זוג נוסף של סנדלים.

להשיג באתר ובחנויות הרשת: www.grass-shoes.co.il

שלכן,

חן

תגובות