דילוג לתוכן הראשי

מה עושים בקיץ? נהנים בקייטנות ההייטק של FunZone מבית Big Idea!


הקיץ הגיע ואיתו הבעיה שאי אפשר להיפטר ממנה, לא אנחנו לא מתכוונות למדוזות שכל שנה פוקדות את חופי ישראל. אנחנו מתכוונות לקייטנות של הילדים הגדולים יותר, אלה שלומדים בכיתה ג' עד כיתה ט'. איך אפשר למצוא קייטנה מעניינת, מרתקת ומהנה שגם משלבת בתוכה לימודים? איך מוצאים קייטנה שהילדים רוצים ללכת אליה בלי לריב בכל בוקר? 

נראה שהשנה מצאנו את הפיתרון עם קייטנות ההייטק הטובות בישראל FunZone מבית Big Idea. 

 סדנת בניית אתרים צילום יח"צ Big Idea

הקייטנות מהוות פלטפורמה ייחודית מהמתקדמות בעולם. הן מתקיימות בכפר הירוק ומיועדות לילדים בגילאי 7-14 במהלכן נחשפים הילדים לענף ההייטק תוך יצירת סביבת חופש מאפשרת.

ב FunZone מקפידים על תהליך למידה מעשיר וחוויתי שבסופו כל חניך יוצר פרוייקט גמר אישי המסב לו גאווה אישית רבה ותחושת הצלחה, תוך רכישת הכלים הנדרשים למנף את חווית הלמידה ולהמיר אותה בעתיד לעיסוק מהותי או מקצועי בחייהם.

קייטנת FunZone מציעה מסלול של שתי סדנאות טכנולוגיות המותאמות לגיל ולרמת הידע של כל חניכה וחניך. במהלך מחזור של שבועיים החניכים ישתתפו בשתי סדנאות טכנולוגיות קבועות אותן יבחרו בעת ההרשמה (רמת מתחילים ורמת מתקדמים). 

הסדנאות מועברות כל יום בקבוצות של עד שמונה ילדים על ידי מדריך מקצועי ובאופן אישי ואינטראקטיבי המאתגר את החניכים בתחומים השונים.

 סדנת לגו רובוטיקה צילום יח"צ Big Idea

אלה הסדנאות הטכנולוגיות שיתקיימו בקייטנה: אנימציה, עיצוב אופנה, הגנת סייבר מהאקרים, יסודות התכנות, צילום, לגו רובוטיקה, עיצוב גרפי, תכנות ב- JAVA, מעבדת משחקים, גיימינג סטודיו, פיתוח אפליקציות מובייל לאנדרואיד, עיצוב תלת מימד, מיינקראפט מודינג, בניית אתרים ב - HTML, הפקת סרטים ודי ג'יי מיקסינג. המבחר כל כך גדול, איך אפשר לבחור רק שתי סדנאות?

הילדים שירשמו לקייטנה יהנו כמובן גם מפעילות בבריכה, יצירה, ספורט ופעילות חברתית.

הקייטנה תתקיים בשני מחזורים במהלך חודש יולי במתחם הכפר הירוק:

מחזור ראשון: 4-15 ביולי

מחזור שני: 18-29 ביולי

עלות: 3295 ש”ח לחניך למחזור

שעות הפעילות :8:30-16:00

איך מגיעים? עצמאית או בהסעה (בתשלום נוסף)

 סדנת בניית אתרים צילום יח"צ Big Idea

נשמע מעניין?
רוצים לדעת יותר?

תוכלו להירשם באון ליין https://bigidea.co.il/funzone או להתקשר אל טלפונית - 058-484-7244

שלכם,

חן וליביתגובות