דילוג לתוכן הראשי

חיפוי פנים בקליק- עיצוב חדשני ומדליק של ביתא עיצובים מתקדמים באלומיניום

חיפויי קיר. מה כבר יש לחדש בחיפויי קיר? כשחגית התקשרה לספר לי על המוצר החדש שלהם חשבתי לעצמי שזה עוד חיפוי והרי חיפוי קיר של מבנים ובניינים הוא אינו דבר חדש וכבר שנים שקבלנים ואדריכלים נוהגים לחפות קירות בחומרי גלם טבעיים כאלה ואחרים. 

בשנים האחרונות לעומת זאת, נכנס חומר גלם חדש למשחק וכבש אותו- חיפוי קיר מאלומיניום. ולא סתם חיפוי, חיפוי בקליק. אז כמובן שהסכמתי בשמחה לשמוע ולקבל חומר עליו ואפילו לכתוב עליו ולהמליץ. כי האמת ? הוא באמת מגניב.

פרקטי ועיצובי

האלומיניום, מתכת כסופה ומבריקה שאינה מחלידה, השימוש בו לצורך חיפוי קירות משווה לבניין מראה מבריק ומרשים, הייטקי ומודרני שמשתלב נהדר בנוף האורבני. החיפוי מעניק לבניין אפקט עיצובי חדשני ומכסה כל פגם בקיר החיצוני או בקיר הפנימי של הבניין ומאפשר לחדש במהירות ובקלות את מראה המבנה ללא הצורך בשיפוץ. במקביל, אותו חיפוי מהווה הגנה על קירות הבניין מכיוון שמדובר בחומר עמיד גם מפני שמש לחות ומים וגם לאורך שנים רבות כך שהמראה החדש נשמר לטווח זמן ארוך במיוחד. חיפוי אלומיניום לקירות מסייעים לשמור על המבנה, להאריך את חיי המבנה וכן לחסוך באנרגיה מבחינת בידוד מתנאי מזג האוויר- חום וקור.

חיפוי קיר פנימי צילום עדי אלבז


חיפוי קיר פנימי צילום עדי אלבז

אבל היתרונות והחידושים לא נגמרים כאן!

חיפוי בקליק הינו לוחות אלומיניום שמחברים בחיבור מהיר פשוט ובטיחותי על גבי הבניינים. מכיוון שהאלומיניום הוא חומר קל לעיבוד וגמיש ניתן לחתוך את אותם לוחות לגדלים ובצורות שמעוניינים, לעצב את הלוחות שרוצים, בגוונים ובמרקם לבחירה ולהתקין את אותם לוחות בקלות ובמהירות על גבי הקירות של הבניין ולקבל מראה חדשני עכשווי ומודרני.


פרגולה מאלומיניום צילום אושרי כהן

תחום העיצוב התפתח רבות בשנים האחרונות וממשיך להתפתח ללא הפסקה. האלומיניום, חומר פופולארי ברוב התעשיות תופס את מקומו הנכבד גם בתחום העיצוב וקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים נוטים להעדיף אותו על פני חומרי גלם אחרים שכן הוא גם חסכוני גם מבודד וגם בעל עיצוב חדשני. 

לאחרונה, גם בעלי עסקים וגם לקוחות פרטיים החלו לבחור בלוחות אלומיניום לצורך חיפוי פנים וחיפוי חוץ של קירות, בייחוד כאשר הם מונגשים להם בצורת 'חיפוי בקליק' המאפשרת התקנה בטוחה בטיחותית ומהירה אפילו באופן עצמאי.

שרון וחגית הם הבעלים של 'ביתא עיצובים מתקדמים מאלומיניום' ובין שאר המוצרים השווים שלהם ניתן למצוא גם חיפוי בקליק. הם כרגע נותנים שירות באיזור חיפה והקריות וחדרה כך שאם אתם גרים קרוב- לכו לאולם התצוגה וראו בעצמכם!

לפרטים נוספים - https://beta-design.co.il

שלכם,

חןתגובות