דילוג לתוכן הראשי

סנדלים דגם גלדיאטור של נעלי קמדן אנד שוז


בערך מחודש אפריל אני כבר עם סנדלים. רק המחשבה על לגרוב גרביים ולנעול נעליים גורם לי להזיע. אפילו בחורף אני מסתובבת עם כפכפי אצבע רוב הזמן.

למזלי הקיץ הישראלי הוא עונה ארוכה במיוחד ורוב חברות הנעליים מעצבות סנדלים מתאימים לא רק ליום יום אלא גם לפגישות עסקיות. ובתור חובבת נעליים מושבעת רוב הנעליים שלי הם סנדלים.

אחת הבעיות העיקריות שלי היא המידה, אני מידה 41 שזוהי מידה יחסית גדולה לנשים ולא תמיד ניתן למצוא במידה הזו נעליים שהן גם נוחות גם יפות וגם נראות טוב על הרגל. רוב החברות התחילו לייצר מידות יותר גדולות לאחרונה וניתן למצוא גם נעליים במידה 43 אבל בגלל שזה לא כזה נפוץ ברגע שיש דגם שהוא יפה המידות הגדולות נמכרות די מהר.

לאחרונה יצא לי להיתקל בקולקציית סנדלי האביב קיץ 2021 של חברת הנעליים קמדן אנד שוז והאמת היא שלא התלהבתי מרוב הדגמים בקולקציה אבל דווקא הסנדלים בדגם הגלדיאטור גרמו לי להתעכב עליהם מעט.

מודה ומתוודה שטרם החלטתי אם היתי נועלת אותם אבל אין ספק שכשמסתכלים עליהם אי אפשר להוריד את המבט ואפילו השמלה הכי פשוטה בצבע אחיד יכולה להיות שיקית ומשודרגת בלוק שלה עם הסנדלים האלה- שטוחים או על עקב.


מתוך האתר של קמדן אנד שוז

לא באמת ברור לי מאיפה החלה האופנה הזו של סנדלי גלדיאטור, הם קיימים באמת אולי רק בסרטים שמשחזרים את התקופה אבל אני בספק שהיו גלדיאטורים אמיתיים שנעלו אותם, אולי סנדלים תנ"כים (שאני בספק אם נעלו אותם בתנ"ך...).

אבל האופנה הזו חוזרת כל כמה זמן וגם הקיץ הזה. אז למה בחרתי דווקא את הסנדלים דגם גלדיאטור של חברת קמדן אנד שוז?


מתוך האתר של קמדן אנד שוז

נתחיל בטווח המידות - המידה הקטנה ביותר אצל הנשים היא 36 והגדולה ביותר היא 43 ויש מלאי! כך שאפשר בקלות להזמין באתר נעליים או סנדלים מידה 41 גם את הדגם הזה.

הסיבה השנייה היא שהיו לא מעט צבעים לדגמים באופן כללי ולדגם סנדלי הגלדיאטור באופן ספציפי- אדום, תכלת, שחור קלאסי ואפילו כסף מנצנץ למי שיש לה את האומץ ואת הסטייל המתאים והנכון.

והסיבה השלישית שבגללה כדאי לבחור בסנדלים של קמדן אנד שוז היא שרוב הסנדלים הם טבעוניים- עשויים בתחליף עור בעבודת יד וזה כבר הופך אותם לעדיפים ומועדפים עליי.

אז אני מודה שטרם הזמנתי לעצמי זוג, אם אחליט לעשות זאת אלו יהיו הסנדלים השחורים השטוחים, אבל מי יודע אולי אתפרע בזוג סנדלים צבעוניים מהדגם הזה או מכל דגם אחר. הרי אין לי באמת מספיק סנדלים בארון הנעליים שלי 😊


אם אזמין זוג זה יהיה זה. מתוך האתר של קמדן אנד שוז

לרכישה https://www.camden.co.il/

שלכן,

חן

תגובות