דילוג לתוכן הראשי

נטורל פורמולה - לחות קלילה על בסיס מים לשיער רגיל חלק עד גליכשהיתי נערה מתבגרת אי שם לפני המילניום אז לא היו מחליקים למיניהם ואם רציתי שהשיער שלי יהיה כמה שיותר חלק בבוקר ויסתדר כמו שאני רוצה זה היה לעשות פן שיחזיק במהלך היום או להשתמש בקרמים למיניהם.

בסוף פיתחתי לעצמי שיטה של ללכת לישון עם שיער פזור ויבש לאחר פן ובבוקר רק לסדר עם קרם ללוק הסופי שרציתי. לא היה מבחר גדול במיוחד של קרמים והיתי משתמשת בקרם לחות ועיצוב לשיער ללא שטיפה של נטורל פורמולה.

הוא היה אחד הקרמים הפופולאריים והוא עשה את העבודה. עם השנים כמובן יצרו עוד קרמים וקמו עוד חברות והשוק התמלא בקרמים, סרומים, ספריים, ג'לים, לטוב ולרע. מצד אחד היה יותר מבחר, מצד שני- במה אני בוחרת???

קצת אחרי הצבא נכנס לחיי המחליק ומאז הוא צמוד אליי אבל בכל זאת צריכה לפעמים לעצב את השיער בקטנה או להחליק קצוות סוררים כשאני אוספת אותו. לאחר כמה ניסיונות כושלים עם קרמים וסרומים למיניהם פשוט התחלתי לשטוף את השיער לפני שאוספת אותו כי כשהוא רטוב הוא מסתדר לי הכי טוב בלי שוונצים מעצבנים. ניסיתי לחזור כמה עשורים אחורה ורכשתי את הקרם של נטורל פורמולה אבל הוא פשוט לא עשה את העבודה כמו שצריך...


השתדרגו עם השנים. מתוך אתר החברה
פופולארי עוד מהמאה הקודמת. מתוך אתר הסופרפארם


ואז מצאתי אותו!

לא קרם ולא שמן ולא סרום אלא לחות קלילה על בסיס מים לשיער חלק עד גלי, של אותה חברה. החברה, כמו שאר החברות בשוק, התפתחה והחלה לייצר סדרות של מוצרים לשיער מתולתל, שיער חלק, שיער גלי, שיער צבוע.

כל סוג שיער והמוצרים הרלוונטיים עבורו משמפו ומרכך דרך קרמים וסרומים ועד מסכות. אז בגלל שאני יודעת שמים עושים הכי טוב לשיער שלי רכשתי את המוצר החדש והתאהבתי. וכשאני מתאהבת אני גם רוכשת עוד וגם כמובן ממליצה הלאה.


עושה את העבודה. מתוך אתר הסופרפארם


המוצר מגיע בבקבוק לחיץ עם משאבה נוחה לשימוש וצריך ממש קצת ממנו בשביל לסדר את השיער. הוא נספג מהר ואין תחושה שמנונית או קרמית לאחר השימוש בו. העובדה שהוא על בסיס מים מקלה את השימוש וגם לא פוגעת בשיער. בנוסף הוא מכיל רכיבים נוספים שטובים לשיער כמו שמן נבט חיטה, תמצית שיבול שועל- אלה עשירים בנוגדי חימצון ומינראליים אשר תורמים לרכות ולגמישות של השיער.

בדיוק מה שחיפשתי. השימוש ממש קל ונוח- אני משתמשת ממש בכמות קטנה לאורך השיער ואפילו לא מגיעה עד לקצוות על שיער לח או יבש. אין צורך לשטוף את הלחות ובשילוב השמפו שאני משתמשת באופן קבוע והמסכה הדו שבועית שלי השיער שלי נראה מעולה וגם בריא (וכמובן אל נא נשכח את המחליק חברי הטוב...)

אם אתן מחפשות קרם קליל לשיער גלי עד חלק או קרם לכל סוג שיער תנו צ'אנס לחברה מוכרת וידועה שמתאימה את עצמה לשוק ובהחלט עושה את העבודה!

שלכן,

חן

תגובות