דילוג לתוכן הראשי

בשורה לנשות יבנה והסביבה - טיפול ציפורניים ומריחת לק ג'ל היפו אלרגנימאז ומתמיד אני כוססת ציפורניים. מה שלא עשיתי מה שלא ניסיתי לא הצלחתי להיגמל. למרוח מרה על הציפורניים בכדי שיהיה לי מר? ניסיתי. לא היה לי מספיק מר כנראה. לטבול את האצבעות בוודקה (אמיתי לגמרי) ניסוי עליי ולא הצליח. לשים פלסטרים על כל האצבעות, להתערב עם חברה, למרוח לק יפה בכדי שלא ארצה להרוס אותו, אפילו בנייה! אפילו את בניית הציפורניים כססתי. 

בזמנו אפילו עשיתי טיפול NLP בו למדתי את הכלל החשוב שכל דבר שמתמידים בו במשך שלושה שבועות רצופים הופך להרגל שקל ליישם. וזה עבד עם כל דבר- הפסקתי לשתות דיאט קולה, הורדתי את הסוכר בקפה, ועוד דברים שתוך שלושה שבועות של התמדה הצלחתי להפוך להרגל ולהישאר איתם מאז. 

אבל כסיסת ציפורניים לא! גם אחרי שלא כססתי יותר מחודש וכבר היו לי ציפורניים ארוכות ויפות- ברגע אחד של חוסר תשומת לב ולחץ פשוט כססתי. ומאז חזרתי לכסוס...


לפני הטיפול. וזה עוד מצב טוב! צילום: צוות TRYILE


צילום: צוות TRYILEלקראת החתונה של אחי החלטתי שיש לי סיבה מספיק טובה לצבוע את השיער, לקנות שמלה חדשה, לעשות טיפול פנים וגם כמובן להפסיק לכסוס ציפורניים. אז התחלתי. ונשברתי, וחוזר חלילה.... שבוע לפני ואני עם ציפורניים קצרות ולא מטופחות ומבואסת כי לא באמת יש מה לעשות. 

החלטתי לשתף את חן מיכל שאני יודעת שהיא עוסקת בטיפוח ציפורניים טבעיות ומריחת לק ג'ל היפו אלרגני ושלחתי לה תמונה של המצב הנוכחי של הציפורניים שלי. להפתעתי היא אמרה לי שכדאי לי להגיע כי גם במצב שלי אפשר לעשות משהו בכדי שהן תיראנה טוב יותר וזו תהיה תחילתו של טיפול מטפח ומשמר של הציפורניים שלי. אז בשבוע הזה היתי עסוקה ובמלאה בעשייה וכך יצא שלא כססתי בכלל אבל עדיין הגעתי לחן סקפטית.

חן לא עוסקת בתחום הרבה זמן אבל היא מדויקת, נעימה ומסודרת וכיף להגיע אליה. היא חייכנית ואדיבה וזו כבר התחלה טובה לכל טיפול. כשלמדה את התחום פיתחה אלרגיה ללק ג'ל והפסיקה לעבוד לתקופה ולאחר זמן מה החליטה לחזור והיא משתמשת בחומרים היפו אלרגניים עדינים שטובים גם למי שלק ג'ל רגיל או בנייה לא טובות עבורה.


שיפור משמעותי וזאתי רק ההתחלה. צילום: צוות TRYILE


צילום: צוות TRYILE

היא ניקתה לי את העור סביב הציפורניים בצורה מקצועית ומדויקת, שייפה וסידרה אותן ולאחר מכן מרחה עליהן חומר מחזק ושתי שכבות של לק שקוף שהפך אותן להתחלה של משהו. אמנם רק התחלה אבל התחלה. 

היא גרמה לי להבטיח לה שאגיע לעוד טיפול מחזק ומשמר בהקדם כך שאם התחייבתי בפניה אני לא אפר את ההבטחה שלי ואולי זה מה שבאמת יגרום לי אחת ולתמיד להקפיד ולשמור על ציפורניים מטופחות!

חן מיכל

הצדף 4 ביבנה,

לקביעת תורים- 053-2779285

שלכן,

חן

תגובות