דילוג לתוכן הראשי

הגרילים היוקרתיים והאיכותיים של Char-Broil במחירים מיוחדים ליום העצמאות ה- 73 של ישראלמותג הגרילים המוביל בארה"ב, Char Broil, מציג לקראת יום העצמאות ה- 73 של ישראל, את ליין הגרילים החדש לשנת 2021. 

הגרילים הבולטים הינם הגרילים בטכנולוגיית ה TRU- Infra red, פטנט עולמי רשום שפותח במעבדות Char-broil בארה"ב, שהוא פריצת הדרך המשמעותית בתחום הגרילים בעולם בשנים האחרונות.


  גריל מדגם פרפורמנס, צילום Char Broil העולמית


טכנולוגית TRU-Infra red  מפזרת את חום המבערים על פני משטח הצלייה בצורה מהירה ואחידה, זמן הצלייה הדרוש הינו קצר יותר מגרילים רגילים, והבשר יוצא עסיסי וברמת עשייה מדויקת. בנוסף בזכות הטכנולוגיה החדשה, הגריל חוסך למעלה מ- 30% מצריכת הגז. 

הטכנולוגיה החדשנית מונעת התלקחויות של שומן הבשר, הפוגעות בבשר גם בטעמו וגם בהקשר הבריאותי. כל מבער מצויד בהתקן הצתה אלקטרונית ®SureFire, מה שמאפשר שליטה על עוצמת הלהבה על פני כל חלק מהמשטח. בזכות יתרון זה ניתן להגיע לדקויות באופן הצלייה וכך לצלות בו זמנית גם סטייקים וגם נתחי בשר עדינים כבשר עוף, דגים, נקניקיות ואפילו ירקות. 

משטחי הצלייה עשויים מברזל יצוק ומכסה מתקן הגריל, הארונית עשויים מנירוסטה איכותית. הגריל כולל מדף חימום עליון להנחת הבשר המוכן, לחימום פיתות ועוד שני מדפים צדדיים להנחת אביזרים. בחלק מהדגמים הגריל מגיע עם כירת צריבה לסגירת הבשר במקביל למשטחי הצלייה במתקן. הגרילים בעלי כושר ניידות בזכות גלגלים הבנויים בבסיס הארונית.
המחיר המומלץ לצרכן נע בין 2,000 ₪  ל- 4,000 ₪ תלוי במספר המבערים שתבחרו


סדרת ה-CORE המקצועית

הסדרה משלבת ביצועים מצוינים, נוחות בתפעול ועיצוב מרשים. טכנולוגיית הבישול החדשנית TRU-Infra red מבטיחה חמישה יתרונות עיקריים: עד 50% אוכל עסיסי יותר, 100% פיזור חום אחיד, ללא התלקחויות, ניקוי קל ועד 30% חיסכון בצריכת הגז.

הבשר אותו צולים על הגריל נשאר עסיסי ורך מבפנים. הטכנולוגיה מונעת התקלחויות ולהבות גלויות על הבשר. החום הנוצר בזכות הטכנולוגיה מועבר דרך מקרני נירוסטה אל רשתות ברזל יצוק המצופה פורצלן לשמירת החום ולסימני צריבה על הבשר. 

הסדרה מכילה כירת גז עוצמתית ומכסה גריל בעל שכבה כפולה לשמירת חום מיטבית. 
המחיר המומלץ לצרכן נע בין 2,000 ₪  ל- 4,000 ₪ תלוי במספר המבערים שתבחרו

גריל מרפסת Bistro

גריל קומפקטי מרהיב ביופיו בטכנולוגית TRU-Infra red. הביסטרו מתאים לכל מרפסת וגינה הן מבחינת מידותיו הקטנות והן מבחינת עיצובו ומגוון צבעיו. הגריל החדש מעוצב בקווים עגולים ונקיים ומגיע ב- 2 צבעים: אדום ושחור. 

משטח הצלייה עשוי מברזל יצוק המצופה בציפוי קרמי ומכסה מתקן הגריל, עשוי מנירוסטה איכותית. המבערים עשויים מפלדת אל חלד בהספק של 3.8 kW/h והם כוללים מד טמפרטורה והצתה אלקטרונית. הגריל נייד ומצוייד במתקן נשיאה על גלגלים להעברה ממקום למקום.

מחיר מומלץ לצרכן: 999 ₪


גריל ביסטרו, צילום Char Broil העולמית


קלאסיק Char Broil, צילום Char Broil העולמית 


גריל היברידי Gas2Coal 

הגריל ההיברידי Gas2coal הוא בעצם גריל גז של 3 מבערים עם דרך פשוטה וקלה להמיר אותו לגריל פחמים. באמצעותו תוכלו ליהנות גם מהנוחות של הגז וגם מהטעם המעושן של הגחלים באותו המוצר! הדלקת הפחמים נעשית בפשטות עם מבערי הגז, ללא צורך במדליק פחמים. 

העיצוב החדשני של מגש הפחמים מאפשר לפחמים לבעור מלמעלה למטה במקום מלמטה למעלה. זרימת האוויר בעיצוב זה מפחיתה התלקחויות, מאפשרת בעירה יעילה יותר וכן, חום אחיד במשטח הצלייה.

לגריל ההיברידי יש 3 מבערי נירוסטה בהספק של 40,000 BTU, ושטח צלייה של 2709.67 סמ"ר. תיבת הצלייה והמדפים מצופים בפורצלן.

מחיר מומלץ לצרכן: 2,300 ₪

 גריל היברידי Gas2Coal, צילום Char Broil העולמית

למידע על נקודות המכירה – היכנסו לאתר http://www.charbroil.co.il 

תגובות