דילוג לתוכן הראשי

חוקי האהבה - ספר חדש מאת גלית צור


"בעולם שבו כולנו נרקומנים של אהבה – חולמים על קשר חם, זוגיות מעצימה וביטחון, לעיתים החלום מתנפץ – נתוני הסטטיסטיקה מעידים על כך שכמעט כל זוג שני מתגרש."

זה מה שהתחלתי לקרוא בספר החדש של גלית צור והפסקתי. לא כי הנושא לא נראה לי מעניין אלא להיפך, עוד לא התחלתי לקרוא את הספר וכבר עלו בי מחשבות:
האם באמת כולנו נרקומנים של אהבה? 
האם אנחנו חולמים ללא הפסקה על קשר אוהבם וחם אבל לא יודעים להעריך או לתחזק אותו?
ומה זה אומר עליי שאני גרושה ושיש לי חברים גרושים? 
האם סף הגירוי שלנו נמוך עד כדי כך...?

אבל השאלה הבאה החזירה אותי למציאות ולספר: אז מה באמת מחבל לנו בזוגיות? וזו שאלה סופר חשובה! 

אני בטוחה שכל אחד ואחת מאיתנו רוצים לדעת את התשובה ואם היא מסתתרת לה בתוך ספר מעניין ואפשר ללמוד עוד כמה דברים על אהבה וזוגיות על הדרך אז בכלל מצוין.

גלית שואלת שאלות נוקבות בספר: האם חייבים להיכנע לסטטיסטיקה או שאפשר לנצח ולהישאר יחד? מה הם החוקים האמיתיים שישמרו לנו על האהבה והזוגיות

אם כבר נפרדים איך מאמצים 'שיטה מנצחת' ומתמודדים עם אגו חבול? פחד מהבדידות? חוסר ביטחון ויציבות כלכלית? איך מנהלים מו"מ מקדם ומכובד בלי להותיר אדמה חרוכה? ואולי השאלה החשובה מכל - איך שומרים על הילדים? והאם חייבים להימנע ממלחמות בבימ"ש תמיד ובכל מחיר?

ועוד ועוד שאלות שעליהן היא גם מציעה את חוות דעתה מהניסיון הרב שלה.

גלית צור היא עורכת דין במקצועה, בוגרת משפטים LLB. הוסמכה לעורכת דין בשנת 2000 ומומחית בתחום דיני המשפחה והגישור. במשך למעלה מעשרים שנה מלווה אלפי גברים ונשים, מרגע ההחלטה על פרידה ועד היום שאחרי לחיים טובים יותר. כמו כן היא בעלים ושותפה במשרד עורכי הדין 'צור – משרד עו"ד וגישור' שמדורג במשך שנים רבות על ידי חברת 'דן אנד ברסדטריט' כאחד המשרדים המובילים בתחום.


צילום: ענת קזולה

כך שכשהיא נותנת מידע ומספרת סיפורים מנקודת מבטה שווה לקרוא כי היא יודעת על מה היא מדברת, וגם היא ניטראלית. לא מדובר בספר שנכתב מנקודת מבטו של הגבר העזוב והפגוע או של האישה הכועסת שרוצה לפגוע או כל טייטל אחר שתחשבו עליו. 

לטענת גלית לא צריך למהר להתגרש כי אפשר לעבוד על הדברים קודם, הרבה קודם וגם לפתור אותם. ואם חייבים להתגרש ואין מוצא אחר- יש דרך לעשות את זה נכון.


צילום: ענת קזולה


ככל שיותר אנשים וזוגות יקראו את 'חוקי האהבה' יזדהו, יפנימו ויפעלו על פיהם, הם יגלו שזוגיות יכולה להיות מאפשרת, בטוחה, מעצימה ומאושרת.

ואם למרות הכול מחליטים להיפרד, אפשר אחרת – גלו את השיטה שלי לניהול הליכים באסטרטגיה שתוצאתה סינרגטית – ניצחון משפטי ארוג בניצחון אישי, שמובילים לצמיחה ולהתפתחות גם מתהליכים קשים ומורכבים.

לעמוד הפייסבוק של עו"ד גלית צור לחצו https://www.facebook.com/GTZURLAW
לרכישת הספר בעלות של 79 ש"ח חייגו אל 050-742-7780

שלכם,

חןתגובות