דילוג לתוכן הראשי

סדרת התזונה וולנס של לייף ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל


נכנסתי הבוקר לסניף הסופרפארם הקרוב לביתי בשביל להשלים קניות של כמה פריטים (טוב נו על מי אני עובדת, בשביל לשוטט, לחפש מבצעים ולקנות והרבה עד שההזמנה הבאה מהאתר הפולני תגיע). בזמן שהסתובבתי בין המדפים פתאום תפסה אותי חולשה כזו ונזכרתי שמהבוקר כשקמתי שתיתי רק קפה ולא אכלתי ארוחת בוקר בכלל ועכשיו זה כבר ממש התחיל להשפיע. 

מזל שבסופרפארם יש הכל מהכל אז מיהרתי לקופה ובדרך הוספתי לסלסלת הקניות גם מיץ, אבל אז נזכרתי שהבטחתי לעצמי אחרי שיחה עם ערין הנטורופתית המדהימה שאשתה יותר מים. אז עשיתי אחורה פנה, החזרתי את המיץ ולקחתי בקבוק מים וחיפשתי משהו מתוק אבל בריא. ולא בכאילו כזה שכתוב בריא אבל יש המון סימנים אדומים מזהירים על השקית ולא פריכיות בכל מיני ציפויים דקים שבסוף להכל יש את אותו טעם- של קלקר.

אני מאלה שחייבות משהו מתוק על הבוקר וזו בעיה כשרוצים לאכול פחות סוכר. אני מרימה משהו שעל פניו נראה בריא ומזין ואז קופצת המדבקה האדומה שהוא מכיל כמות גדולה מאוד של סוכר. ואני מחזירה למדף... וכך הלאה. עד שמצאתי אותו! והפכתי אותו כמה פעמים בכדי לוודא שזה באמת מה שכתוב: חטיף שבולת שועל עם שוקולד ללא המדבקה האדומה. אני חוזרת – ללא המדבקה האדומה!


מתוך האתר של הסופרפארם. שימו לב למדבקה!

הציור החמוד, העובדה שאני אוהבת שוקולד וגם שיבולת שועל וזה שהיתי כבר ממש רעבה החליטו בשבילי וקניתי את החבילה (13.90 לחבילה של ארבעה חטיפים שזה מחיר לא רע) ואז התאפקתי עד שסיימתי את כל שאר הקניות בשביל לצאת ולטעום. ככה זה במגפה עולמית, כבר אי אפשר להסיר מסכה במקומות ציבוריים סגורים בשביל לאכול.

אז העובדה שזה חטיף בריא ומזין ואין בו תוספת סוכר לא הרסה את הטעם וממש אהבתי אותו! כמובן שלא אכלתי יותר מאחד כי בכל זאת חטיף זה חטיף אבל אז גיליתי שהחטיף הזה הוא חלק מסדרת התזונה של מותג WELLNESS ששייך ל LIFE של הסופרפארם. 

קיצר, סופרפארם שוב שיחקו אותה עם חטיפים ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל. לאחר שסיימתי את החטיף ואת המים (לשתות שני ליטר מים ביום זה לא צחוק!) נכנסתי חזרה לבדוק את המדפים ומצאתי עוד כמה חטיפים מהסדרה המדוברת. חשוב לשים לב שחלק מהחטיפים כביכול בריאים אבל כן יש עליהם מדבקה אדומה, וחלק, כמו אלה לדוגמא שמכילים פריכיות הם פשוט לא טעימים (דעתי האישית כן?) ולא משנה כמה שוקולד תוסיפו להם.

בגזרת המלוחים טעמתי ואהבתי את חטיפי הקרקר בטעם טבעי שבבית הוספתי להם גבינה לבנה ופלפלים חתוכים והם היוו אחלה ארוחת עשר. קיצר תודה לסופרפארם שסגרו לי את הבוקר בצורה מזינה ובריאה קלילה ולא יקרה והכי חשוב - בלי המדבקה האדומה!


          מתוך האתר של הסופרפארם


השיג בסניפי סופרפארם השונים ובאתר שלהם.

ואל תשכחו לאכול בריא!

שלכם, חן

תגובות