דילוג לתוכן הראשי

מים מיסלריים - להסרת איפור וניקוי עדין של הפנים והעיניים


איך אני אוהבת לסקור מוצרים של איפור! וגם יש לי מתבגרת בתחילת דרכה בבית שלא מתנגדת אף פעם לנסות מוצר חדש. הפעם דווקא מדובר במסיר איפור או יותר נכון- מיסלר (או מים מיסלרים).

למי שלא מכירה את המוצר, מיסלר או מים מיסלרים הם מים מיוחדים שמכילים מולקולות שמן קטנטנות (לא רואים אותן, הם נראים כמו מים). אותן מולקולות שמן מגיעות במגע עם העור ומיד מושכות אליהן את שאריות האיפור, הלכלוך שעל הפנים ואת השומן שהצטבר על העור בצורה מהירה וקלה, כך שלא צריך לשפשף או לקרצף את העור חזק בשביל לנקות אותו היטב. 

מספיק להעביר צמר גפן פעם או פעמיים על העור בכדי לנקות אותו היטב ולהשאיר אותו רך ונעים ולא שמנוני. פעולת הלכידה הזו של הלכלוך השומן ושאריות האיפור בצורה קלה ונעימה הפכה את המוצר הזה לאחר הנמכרים ביותר בתחום האיפור.

למים מיסלרים יש כמה וכמה יתרונות:

1. לא צריך לשפשף חזק או לקרצף את הפנים

2. מספיק לנקות איתם את הפנים ולא צריך לשטוף לאחר מכן את הפנים

3. אפשר להסיר איתם איפור גם מהעיניים ומהשפתיים ללא תחושת גירוי

4. לאחר השימוש בהם העור נשאר חלק נעים ורענן (הרגשה קרירה כיפית כזו) בלי תחושה שומנית בכלל

5. מבחינה מדעית הם מאזנים את רמת ה PH בעור

6. מים מיסלרים לא מכילים אלכוהול ורכיבים אגרסיביים אחרים שיכולים לגרות את העור

7. הם מתאימים לכל סוגי העור גם לעור רגיש במיוחד

8. לא צריך כמות גדולה לניקוי הפנים (אני לדוגמא משתמשת בצמר גפן אחד לנקות אותם ואז עוד אחד לוודא שהן נקיות בכמות מאוד קטנה של נוזל) כך שהם מספיקים לאורך זמן

כך שניתן לראות די בקלות שמדובר במוצר איפור (או יותר נכון מסיר איפור) אידיאלי לנשים שרוצות לטפח את העור שלהן בקלות וביעילות.

וכמובן שאי אפשר להסביר על מים מיסלרים מבלי להמליץ על מיסלר שכדאי לקנות, נכון?

אחד מהמוצרים בהם התאהבתי מהניסיון הראשון, הוא מוצר הדגל מים מיסלרים של חברת גרנייר (שאם אתן עוקבות אתן כבר יודעות שאני מאוד אבל מאוד אוהבת את המוצרים שלהם!) הם נמכרים בסופרפארם וגם באתר הפולני והם נהדרים. מה הפלא שהתמכרתי?

אני סופגת על כדור צמר גפן כמות ממש קטנה של נוזל מספיקה לניקוי העיניים השפתיים (גם אודם עמיד) והפנים היטב והם המוצר האחרון שאני משתמשת בו בערב לפני קרם פנים ללילה.


מתוך האתר של הסופרפארם

לקרליין יש גם מיסלר אבל במרקם ג'ל למי שמעדיפה את ההרגשה של הג'ל על הפנים. הוא אכן נעים וקריר ומסיר בקלות את הלכלוך ואת האיפור מהפנים ומשאיר אותן נקיות ורעננות, אני אישית פשוט מעדיפה לנקות את הפנים עם מוצר שדומה יותר למי פנים מאשר לג'ל ניקוי אבל מדובר בהעדפה אישית כי שניהם ממש מומלצים.


מתוך האתר של הסופרפארם

המלצה שלי- הכניסו את המוצר לשגרת הטיפוח היום יומית שלכן!

שלכן,

חן

תגובות