דילוג לתוכן הראשי

טיפול בתפרחת חיתולים - עם המוצרים של ד"ר פישר זה ממש קל


מאז שהייתי ילדה אני זוכרת את המוצרים של ד"ר פישר מככבים אצלינו באמבטיה. אין על הריח של קמיל בלו הכחול הקלאסי בשביל להרגיש נקייה וריחנית. אז מה הפלא שעם כל הילדים שלי אני משתמשת במוצרים שלו? 

הבת הגדולה שלי תחגוג בת מצווה בקרוב וגם היא כבר התמכרה למוצרים של ד"ר פישר. המוצרים של ד"ר פישר היו היעילים ביותר בטיפול ובמניעה של תפרחת חיתולים. לא רק עם הבת הגדולה, אלא גם עם שני האחים הקטנים שלה. 

תפרחת חיתולים (הופעת כתמים אדומים ופצעונים על העור) היא אחת מהבעיות העיקריות איתה מתמודדים הורים לתינוקות והיא נמשכת עד הגמילה מחיתולים שלרב מתרחשת סביב גיל 3. הסיבה המרכזית להיווצרות תפרחת חיתולים היא עקב מגע ישיר של עור התינוק העדין עם ההפרשות וכן לחות וחום באזור ההחתלה שיוצרים ריבוי חיידקים ופטריות באזור זה. 


מגבונים למניעת תפרחת חיתולים צילום יעל האן


הדרך היעילה ביותר למנוע תפריחת חיתולים היא על ידי שטיפת האיזור בכל החלפה, אבל לא תמיד יש איפה לשטוף וכאן מגיעים המוצרים של ד"ר פישר לעזרה. מכיוון שרב ההורים משתמשים במגבונים בעת ההחלפה, פיתחו במעבדות המחקר של ד"ר פישר פיתחו מגבונים יעילים ואפקטיביים לטיפול ולמניעה של תפרחת חיתולים - מגבוני קמיל בלו. 

אגב, אנחנו משתמשים במגבונים האלה גם אחרי הגמילה. למה? כי הם מגבונים רכים, עבים ובעלי ניחוח נעים המותאמים לניקוי ולהגנה על העור מפני גירויים ואדמומיות. 

המגבונים מעניקים שכבת הגנה נוספת לאורך היום, המסייעים במניעת תפרחת החיתולים ותורמים לתחושה נעימה בכל שעות היום. המגבונים הינם היפואלרגניים, מותאמים לעור רגיש במיוחד, מועשרים בצמחי מרפא וויטמינים והם אינם מכילים צבע, פראבנים, כלור ו-SLS.

למניעה וטיפול יעיל בתפרחת חיתולים, אני ממליצה גם להוסיף משחת החתלה היפואלרגנית מסדרת קמיל בלו סנסיטיב של ד"ר פישר, שגם היא נמצאת קבוע בבית שלנו. המשחה מומלצת לשימוש יומיומי, מכילה zinc Oxide ויוצרת שכבת הגנה המונעת מגע בין העור לחיתול הרטוב ולהפרשות. כמו כן, המשחה מכילה ויטמין A ופרו-ויטמין B5 לשמירה על עור בריא, אלנטואין, ותמצית פרחי קמומיל להרגעת העור. משחת למניעת תפרחת חיתולים צילום יעל האן 

כאמא מנוסה, קבלו ממני כמה טיפים למניעה וטיפול בתופעת תפרחת חיתולים:

* הקפידו על החלפת חיתולים בתדירות גבוה 
* במידה ויש אפשרות שיטפו את הישבן במים חמימים וסבון - עשו זאת. אל תתעצלו. 
* יצאתם לבקר משפחה? קפצתם לקניון? שימו בתיק ההחתלה מגבונים ומשחה טיפולית המיועדים במיוחד למניעת תפרחת חיתולים 
* התחלתם תהליך גמילה? - קודם כל שיהיה בהצלחה. אפשרו לילדים להיות ללא חיתול על מנת לאוורר את האיזור ככל הניתן. 

את המוצרים של ד"ר פישר תוכלו לרכוש בחנויות הפארם השונות וברשתות השיווק. 

חשוב ! במידה ותראו כי תפרחת החיתולים מחמירה, אל תהססו ופנו אל רופא הילדים. 

שלכם, 
ליבי


תגובות