דילוג לתוכן הראשי

לילך גל- הצלמת שיודעת לתפוס את הרגעים הכי אותנטיים, הכי אמיתיים והכי קסומים.אוגוסט 2018. אני מחפשת צלמת לצלם סדנת יצירה של ילדות. כהרגלי אני מפרסמת פוסט בפייסבוק ופונה אליי אחת בשם לילך.

החיבור הוא מידי, אני אוספת אותה בדרך לצילומים ואנחנו לא סותמות את הפה לרגע כל הדרך, כמו שציינתי- חיבור מידי. לילך צילמה את הסדנא והתמונות יצאו קסומות, היא קלטה את כל הרגעים הכי אותנטיים בכזה חן שרשמתי לעצמי שאני חייבת להשתמש בשירותיה שוב.


אוגוסט 2018. צילום: לילך גל


אוגוסט 2018. צילום: לילך גל

שלושה חודשים לאחר מכן אני והשיער החצי אדום שלי מתייצבים לצילומי תדמית אצל לילך. אבל ממש לא צילומי תדמית מבוימים בסטודיו עם רקע בצבע אחיד. לא אני ולא היא כאלה ובגלל שכבר קלטנו זו את זו בפעם הראשונה ידעתי שצילומי התדמית האלה יהיו הכי מגניבים והכי קוליים והכי אני. נפגשנו במתחם הבורסה בתל אביב שם הצטלמתי בצורה הכי אמיתית והכי אותנטית שלי בצבעוניות שלי כשלילך כמובן קלטה בעדשת המצלמה את כל הרגעים שהם הכי אני. וכמובן שמאז היא נשארה צלמת הבית שלי ושל המשרד.


נובמבר 2018. צילום: לילך גל


נובמבר 2018. צילום: לילך גל


לילך מצלמת בעיקר אנשים, היא מומחית בלתפוס את הרגע, יותר נכון את הרגעים- את אלה שאנחנו אפילו לא שמים לב אליהם אבל היא לא מפספסת. מאוד קל להיפתח אליה- היא חייכנית ונעימה, פשוטה ולא דורשת יותר מדי. היא לא מביימת אלא מדי פעם נותנת עצות וטיפים וכמובן משתחררים איתה במהירות ובקלות ורואים את ההשפעה לטובה בתמונות.

מכירים את זה שאתם נתקעים עם אותה תמונת פרופיל במשך חודשים ואפילו יותר? אז כזה. הרבה אחרי שהאדום כבר ירד מהשיער והשיער שלי חזר להיות חום (עד הצבע הבא...) עוד המשכתי להשתמש בתמונות האלה שלילך צילמה לפרסומים וקידומים פשוט כי הם משדרים אותי בכל דרך אפשרית. היא הצליחה להוציא ממני את כל מה שרציתי להוציא מבלי להסביר יותר מדי- גם בתמונות שאמרה לי לעמוד מולה וגם בתמונות שצילמה אותי עסוקה ולא שמתי לב בכלל שהיא מצלמת.

לילך באה, עושה את העבודה, מצלמת מבלי שזוכרים שהיא צלמת ומרגישים שהיא חלק מהאירוע או מהאנשים הסובבים אותך ואז הכל טבעי יותר, זורם, מקסים. היא זריזה בעיבוד של התמונות ותמיד מצ'פרת בכמות גדולה יותר בכדי שהלקוח יצא מרוצה. ועוד לא יצא לי לקוח לא מרוצה! 

לאחרונה היא צילמה מנות של מסעדת פיאטו תקתקה את העניינים כהרגלה וצילמה מהמם. יומיים לאחר מכן כבר היה לנו מלאי של תמונות לפרסום, וכמובן שבזמן שעברתי עליהן נהייתי כל כך רעבה שישר הזמנתי ארוחת ערב במשלוח מהמסעדה! ככה זה כשלילך מצלמת!


צילומי אוכל במסעדת פיאטו רחובות, לילך גל


צילומי אוכל במסעדת פיאטו רחובות, לילך גל


צילומים במסעדת פיאטו ברחובות, לילך גל


היא צילמה עבורי סדנאות ואירועים, צילומי תדמית וגם אוכל, ותמיד כשמסתדר אני מזמינה אותה לצלם, וכשלא- אני ממליצה הלאה, ממש כמו עכשיו.

תוכלו לראות עבודות נוספות שלה כאן: www.facebook.com/LilachGalPhotography

שלכם, חן

תגובות