דילוג לתוכן הראשי

אוכל מומלץ לכלבים - פרו פלאן OPTI DIGEST ללא דגנים לכלבים בוגרים מגזע קטןאני מודה שזה קצת הזוי שאני ממליצה לכם על אוכל לכלבים- הרי לא טעמתי אותו באמת... באמת שלא! אולי פעם בתור ילדה מתוך סקרנות אבל אז היה בונזו יבש ודוגלי פשוט וממש לא כל המאכלים והמטעמים שיש לכלבים היום. 

כשאימצנו את קוקי מהכלבייה (ממליצה בחום ומכל הלב לאמץ חיית מחמד בעיקר אם יש לכם ילדים קטנים בבית!) נתנו לנו שקית קטנה של אוכל פשוט שתספיק לימים הראשונים שלה בבית והוסיפו שכדאי שנקנה עבורה אוכל טוב יותר ואיכותי יותר. ואני עד אז חשבתי שכל החברות שמוכרות אוכל לכלבים, מוכרות אותו הדבר וההבדל נעוץ במיתוג - אבל לא.

אוכל לכלבים מתחלק לכמה סוגים - אם הם גורים, או כלבים קטנים עד בינוניים, אם הם כלבים ממש גדולים, אם הם כלבים שאלרגיים (תתפלאו אבל מסתבר שיש הרבה כלבים בעלי לארגייה לעוף) ועוד ועוד. 

וכמובן יש את עניין המיתוג שנכנס פה כמו בכל חברה של כל מזון של כל חיה שהיא. עם קוקי יצא לנו לנסות שניים-שלושה סוגים ומהרגע שהכנסנו את ה'פרו פלאן' הביתה היא אוכלת הרבה יותר, ממש זוללת. ולא רק זה- כלבים אחרים שבאים (כן, היא מארחת חברים לפעמים) גם הם ממש אוהבים את האוכל של פרו פלאן. 

אז כשחברות מתקשרות לשאול אותי מה אני מביאה לה לאכול. אז אני אמנם לא טעמתי את האוכל שלה אבל נראה שהיא ממש מבסוטה ממנו והיא גם גדלה ובריאה ושבעה אז מי אני שאתלונן? להיפך! אני אמליץ!

קוקי הכלבה המהממת צילום חן קרופניק


קוקי הכלבה המהממת צילום חן קרופניק


קצת על האוכל שהיא אוכלת:

פרו פלאן אוכל שיועד לכלבים (יש גם לחתולים אגב) של חברת פרינה הוא אוכל שפותח במיוחד עבור בעלי חיים בעזרת טכנולוגיות ייחודיות ופורמולות מזון מתקדמות ויעילות. 
יש להם סדרת מוצרים שמתאימה לגיל הכלב וגודלו וגם למצב שלו כך תוכלו למשל למצוא בתחילת הדרך אוכל המיועד לגורים ומסייע לבנייה ולחיזוק מערכת חיסון איתנה, אוכל מיוחד לכלבים האלרגיים לטיפול ברגישויות עור ולטיפוח פרווה בריאה ומבריקה. 
אפילו לאלה שלא מעכלים כל דבר בקלות תוכלו למצוא מזון מתאים לטיפול במערכת עיכול רגישה ולאלו שאוהבים לאכול והרבה להפחתה ולשמירה על משקל גוף תקין. וזו רק חלק מהרשימה.


פרו פלאן. מתוך האתר של 'פורינה'


קוקי כבר בת יותר משנתיים ונחשבת לכלבה בוגרת (שמישהו יגיד לה את זה כי היא לגמרי מתנהגת כמו גורה!) והיא שוקלת שבעה וחצי קילוגרמים (מלאה במקומות הנכונים!) כך שהאוכל שאני קונה לה הוא פרו פלאן OPTI DIGEST ללא דגנים לכלבים בוגרים מגזע קטן. 

סוג האוכל הזה מתאים לכלבים בוגרים מגזע קטן עד משקל כולל של עשרה קילוגרמים. הוא יבש ומותאם לרגישויות ולחיזוק מערכת העיכול במיוחד לכלבים כמוה שאוכלים הכל ולא מבינים שיש להם קיבה רגישה. 

האוכל הזה מכיל פרוביוטים התורמים לאיזון המעי שלה ובשמירה על מערכת עיכול בריאה וחזקה. וגם בכל פעם שאנחנו ניגשות לחנות 'ספידוג' במרכז המסחרי לידינו לקנות לה שק של אוכל היא מקבל חטיף במקום וחטיף הביתה על הפנייה - כבר שווה 😊.

אפשר להזמין את האוכל ולקרוא על שאר הסוגים באתר של החברה www.purina.co.il או לבדוק בחנות החיות הקרובה אליכם.

בתיאבון להולכים על ארבע,

חן וקוקי

תגובות