דילוג לתוכן הראשי

השקת האתר החדש של HM CERAMICS עם הטבה מיוחדת לחודש הקרובזו לא פעם ראשונה שאנחנו כותבות על הכלים המקסימים של הדר וסביר להניח שזו גם לא הפעם האחרונה. אנחנו עוקבות אחריה כבר לא מעט זמן כי ברגע שאנחנו נדלקות אנחנו נדלקות! ובכלים של הדר בעלת המותג HM CERAMICS התאהבנו כבר בהתחלה ואתם יכולים לקרוא על זה בכתבה שפרסמנו עליה בעבר.

אז למה הפעם אנחנו מזכירות אותה שוב? כי אנחנו פה בעיקר בכדי לפרגן לנשים ואנשים עצמאיות ועצמאיים ולעזור כמה שיותר לכולם שיכירו אותם ויקנו מהם. והדר לאחרונה העלתה לאוויר את האתר החדש של הסטודיו לקרמיקה שלה וזו כבר סיבה לחגיגה. 

רוב העסקים, גם הקטנים כבר הבינו בתחילת הסגר הראשון שבכדי לשרוד את התקופה הזו וגם להצליח למכור ולהתפתח לאחר מכן צריך אתר- נוכחות ברשת, ובעיקר צריך חנות אינטרנטית שתאפשר למכור את המוצרים ולתת שירות דרך הרשת בעזרת משלוחים כל עוד לא ניתן להגיע פיסית אל הסטודיו לרכוש אותם, וגם לאחר מכן כשיהיה אפשר, זו פשוט עוד אפשרות למכור ולהגיע לעוד קהל. 

אל תדאגו, גם אם לא ראיתם את הכלים באופן אישי לפני הרכישה- אתם לא תתאכזבו!

צילום עצמי של הדר

הכלים של הדר נעשים כולם בעבודת יד בקרמיקה שהיא יוצרת בעצמה ומשלבת בהם זהב טהור. כן, כן- זהב טהור בכלי קרמיקה להגשה וכלי קרמיקה לאוכל והם פשוט קסומים ונהדרים אחד אחד. 

טווח המחירים של כל מוצרי החנות שלה נע בין 45 שקלים ל-300 שקלים כך שניתן למצוא כלי קרמיקה יפיפה בכל מחיר שמתאים למה שחיפשתם. אם לא מצאתם את הכלי הספציפי שחיפשתם אתם יכולים להזמין כל כלי לפי עיצוב מקורי שלכם והדר תשמח להכין אותו עבורכם כלי יחיד או סט שלם לפי הזמנה אישית. 

שירות נוסף שיש בסטודיו (כבר סיבה מעולה לחכות לסוף הסגר!) הוא סדנאות פיסול חווייתיות אישיות שהדר מעבירה לכל מי שמעוניין. 
אפשר להזמין סדנא ליום ההולדת, ליום הנישואין, פעילות חברתית עם חברה טובה או פינוק עם אמא ואפילו שיעור אישי בפיסול באובניים- היא מתאימה את הסדנא ותופרת אותה לפי המשתתפים. אין צורך בניסיון מוקדם רק אהבה לכלים וליצירה ורצון ללמוד וליצור בעצמכם.

מהאלבום הפרטי של הדר

מהאלבום הפרטי של הדר

בפעם הקודמת המלצנו על הכלים של הדר כמתנות לקראת החגים אבל האמת היא שלא צריך באמת חג או מסיבה מיוחדת בשביל לרכוש פריטים מעוצבים ולהתחדש בכלים יפים מקרמיקה ואם יש אתר חדש וגם הנחה (תקראו בהמשך) אלו סיבות מספיק טובות להיכנס לאתר ולהתחדש.

לקראת ההשקה של האתר הדר החליטה לפנק את הקוראים ב 10% הנחה על כל מוצרי החנות האינטרנטית שלה לחודש פברואר הקרוב, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר, לבחור את הפריטים שאת רוצים ובסל הקניות להכניס את קוד הקופון - איזהכיףשבאת

לאתר של הדר www.hmceramics.co.il

תגובות