דילוג לתוכן הראשי

יער הקקאו - שוקולד בוטיק ביתי ישראלי בעבודת יד


"שוקולטיירית, אמא, אוהבת טבע אדם ושוקולד" ככה יערה באחת 'יער הקקאו' מציגה את עצמה ואנחנו אומרות- אחלה תיאור! וגם אחלה שוקולד 😊.

יערה היא, כאמור, שוקולטיירית המייצרת שוקולד איכותי עם טעם חזק וממכר. ההשראה שלה מגיעה מהטבע וחומרי הגלם בהם היא משתמשת בהכנת השוקולדים מגיעים ממפעלי שוקולד בעולם ומחקלאים ישראליים

התוצאה לפיה, ולפי כל מי שטעם מהשוקולד שלה היא- מוצרי שוקולד מרגשים. וכמה כבר אפשר עוד להתרגש משוקולד אתם שואלים? אז התשובה היא שאפשר להתרגש ואפילו להתרגש המון.

יערה שמה דגש על חומרי הגלם בהם היא משתמשת ולא מתפשרת על האיכות וניתן להרגיש זאת בכל ביס מכל שוקולד. את שוקולד הפירות שלה לדוגמה היא מכינה עם פירות אמיתיים שנקטפו בשלים ויובשו בהקפאה בכדי לשמר את הטעם. כך תוכלו למצוא אצלה שוקולדים בטעמי פירות נפלאים בנוסף לשוקולדים ה"רגילים" המוכרים. 

התוספות שהיא מוסיפה לשוקולדים עושים את כל ההבדל וכל שוקולד בעל טעם ייחודי ומיוחד משלו. 

בין הכנת פרלינים להכנת ריבועי שוקולד, יערה גם מנסה ומתנסה ולא מפסיקה להמציא טעמי שוקולד חדשים שגם אתם פשוט חייבים לטעום. את הקרדיט כמובן היא לא לוקחת לעצמה בלבד ומפרגנת לחבורה הנפלאה של העובדות שלה שמסייעות לה ביצירה הזו שנקראת שוקולד.


צילום: שיראל קרימולובסקי


צילום: שיראל קרימולובסקי


בנוסף למכירת שוקולד (יש חנות און ליין שעושה חשק לרכוש את כולה אז ראו הוזהרתם מראש, ותנסו לא לרייר על גבי המסך תוך כדי בחירת שוקולדים) יערה מעבירה סדנאות שוקולד לקבוצות קטנות בהזמנה מראש ובהתאמה לסוג הקבוצה:

סדנת שוקולד מורחבת חווייתית - בסדנא מקבלים רקע על ייצור שוקולד ואיך לעבוד איתו בצורה נכונה. השוקולד לסדנא מגיע כבר מוכן לעבודה והמשתתפים בסדנא נהנים ליצור ולהתנסות וכמובן לאכול.

סדנת שוקולד ואלכוהול - תגידו לנו, יש שילוב יותר מושלם? טעימות של שוקולד ושל קוקטיילים וכמובן השילוב ביניהם. מערבבים, ממיסים ביחד וגם מנסים משקאות שוקולדיים אלכוהוליים. את הסדנא הזו מעבירה הילה שהיא ברמנית ומנחת סדנאות מטעם 'מיזוג'.

סדנת פרלינים - סדנא בה תקבלו גם סיור במפעל וגם תכינו שתי קופסאות פרלינים עם מילויים מגוונים מיוחדים וסופר טעימים תוך כדי הסבר על עבודה עם שוקולד, חומרי הגלם והשימוש בתבניות.

הסדנאות מתקיימות במפעל של יער הקקאו בירושלים תחת התו הסגול של משרד הבריאות.

מארז פרלינים צילום:שיראל קרימולובסקי


מתוך הפייסבוק של יער הקקאו


את השוקולד אפשר לרכוש ישירות במקום ודרך האתר, להזמין גיפט קארד שוקולדי וטעים במיוחד, לבצע משלוחים של מארזים ליחידים וגם לארגונים וחברות וכמובן להשתתף בסדנאות השוקולד הייחודיות של יערה. חלום שוקולדי שווה במיוחד.

לפרטים נוספים ורכישה בחנות המקוונת של יער הקקאו היכנסו לאתר.
תגובות