דילוג לתוכן הראשי

דקלה אפשטין בכנס דיגיטלי חדש בנושא: חישוב מסלול מחדש לנשים פורצות דרך!


דקלה אפשטין מגדירה את עצמה כממנפת עסקים בערוצים דיגיטליים. בפועל היא בעצם מחברת בין עסקים ליצירת שיתופי פעולה מקדמים. הכנסים שהיא מפיקה תחת הפלטפורמה של 'הבמה הדיגיטלית' נחשבים לכנסים הדיגיטליים המובילים בישראל!

בחודש פברואר האחרון, בזמן שכולנו עוד ישבנו בסגר השלישי ויותר מ 70% מהמובטלים היו נשים, הפיקה דקלה כנס דיגיטלי נוסף. הפעם, נושא הכנס היה 'חישוב מסלול מחדש' והוא כלל מבחר רחב של הרצאות מקוונות שיכוונו כל אחת ואחת לעבר המשרה הבאה שלה.התקופה הנוכחית הביאה איתה גל של מפוטרות ונשים שנמצאות בחופשה ללא תשלום (חל”ת). יש המחכות לחזור לאותו מקום העבודה באותה המתכונת או לאותו התחום במקום אחר, ויש שהחליטו שזה הזמן לחשב את מסלול הקריירה שלהן מחדש- לדייק את התחום, לדייק את התפקיד ואולי אפילו לעשות את השינוי ואת המעבר משכירה לעצמאית.


צילום:דקלה אפשטיין


כשדקלה הבינה שיש שפע של נשים מכל המגזרים שלא רק רוצות אלא ממש צריכות את הידע בנושא ביצוע השינוי וההדרכה התעסוקתית היא החליטה להרים את הכפפה ולהפיק את הכנס.

היא אספה ביחד לא מעט נשות מקצוע משפיעות וחזקות אשר כל אחת מובילה בתחומה כולל מנחה אחד המומחה בתחום תעסוקת נשים ומיזוג נשים מהחברה הערבית בעולם העבודה, ויצרה אירוע דיגיטאלי ובו כלים, טיפים וערך לנשים אשר מבקשות לבצע שינוי בפן התעסוקתי.

נשות המקצוע המנחות בכנס הינן יועצות קריירה, יועצות תעסוקתיות, המלוות ומקדמות נשים לעבר הגשמה תעסוקתית ובכל תחום אחר מחיים- משפחה, זוגיות והגשמה עצמית. נשים אלה הכינו הרצאות מוקלטות מלאות בתוכן ערך וידע וכלים- אותן דקלה ריכזה לכנס דיגיטלי אחד ואליהן כל אחת מהנרדמות יכולה לקבל גישה למשך חודש שלם.

חודש שלם בו כל יום תוכלי להקשיב, לקרוא, ללמוד וגם לקבל החלטות ולהתייעץ. כל אחת מההרצאות הינה בעלות של 25 ₪ בלבד ולאחר בחירה והרשמה תינתן גישה של חודש ימים לצפייה באותה הרצאה על מנת לקבל את כל הכלים וגם ליישם אותם.

בכנס עצמו תוכלי לבחור וגם לצפות בהרצאות בנושאים הבאים:
- מחשבות מסלול מחדש - נשים עושות החלטות אמיצות
- 5 פעולות שיעזרו לך לבלוט מעל כולם בדרך לעבודה שאת רוצה
- איך להצליח ולהרשים בראיון עבודה און-ליין?
- איך להגשים את הקריירה שאת חולמת עליה, מבלי לערער את הביטחון הכלכלי שלך?

ואלו הן רק חלק מהדוגמאות. על כל מרצה והרצאה תוכלו למצוא מידע מקיף ומסביר ולאחר הקריאה תצטרכו רק לבחור ולהירשם בתהליך מהיר ויעיל.
משיטוט קצר בדף של הכנס כבר סימנו כמה וכמה הרצאות שמעניינות אותנו ושאלות שאנחנו רוצות עליהן תשובות, ואנחנו בטוחות שבכנס הדיגיטלי הזה- גם נקבל אותן!

לפרטים נוספים והרשמה לכנס, לחצו כאן
שלכן, חן וליבי

תגובות

הוסף רשומת תגובה