דילוג לתוכן הראשי

קונדיטוריית הבוטיק 'ליבי' בהוד השרון של הקונדיטורית לבנת פרץ

 

בעברי (בין שאר הדברים שהספקתי לעשות...) למדתי קונדיטוריה. ישר אחרי הצבא נרשמתי ללימודים בבית הספר למקצועות המלונאות 'תדמור 'שכבר נסגר מאז, לאחר שנה טסתי לפירנצה איטליה ללמוד שם איטלקית וקונדיטוריה וכשחזרתי לארץ השלמתי קורס באפייה וגם קצת בבישול במלון הולידיי אין שגם הוא נסגר כבר.. 

אמנם לא עסקתי בזה כמקצוע או בשביל להתפרנס אבל אני בהחלט יודעת להעריך כאלה שכן, וכשיש אירוע אני ישר מפשילה שרוולים ומתחילה לאפות (בלי קשר לעוגיות השבועיות שאני אופה לילדים...) ככה שכשהכרתי את לבנת הקונדיטורית הראשית של קונדיטוריית הבוטיק 'ליבי' התלהבתי ברגע.

הקונדיטוריה של לבנת ממוקמת בלב אזור התעשייה בהוד השרון והיא מספקת משלוחים לכל האזור. לפני משבר הקורונה הקונדיטוריה סיפקה בעיקר מגשים ומארזים לחברות גדולות וארגונים גדולים אבל בעקבות העובדה שרבים עברו לעבוד מהבית החלו גם למכור ליחידים (אבל לא הפסיקו את המגשים והמארזים לחברות וארגונים!).


קונדיטוריית ליבי צילום עצמי

קונדיטוריית ליבי צילום עצמי


קונדיטוריית הבוטיק 'ליבי' היא בדיוק כמו שקונדיטוריה צריכה להיראות, וכל מי שעוסק במקצוע היה שמח לעבוד בה. היא נקייה ומסודרת, הכל במקום, ובמרכז השולחנות עמוסים בכל טוב והריחות... חבל שאי אפשר להעביר דרך המסך! 

לבנת עובדת בסדר מופתי מדייקת כל עוגייה וכל זילוף, מודדת, מקציפה וגם מצלמת. היא משקיעה בכל מה שיוצא תחת ידיה וזה מורגש בטעם ובאיכות (אני יודעת כי לקחת מארז הביתה להורים ואכלתי חצי ממנו בדרך הביתה). 

הקונדיטוריה כשרה והיא מציעה מגוון של מאפים ומתוקים מעוגיות, עוגות בהזמנה אישית, דרך קינוחים מיוחדים ועד למאפים לשבת עוגות בחושות חלות וכל מה שצריך בשביל שבת מתוקה וטעימה.

קונדיטוריית ליבי צילום עצמי

קונדיטוריית ליבי צילום עצמי


חלות, מאפים מלוחים, עוגות גבינה אישיות, סופלה שוקולד, לבבות שוקולד לבן עם ציפוי של אבקת פירות יער, עוגות שכבות, עוגיות ריבה, מאפים אישיים של פקאן, אוזני המן עוגות דבש אלו רק חלק מהרשימה של המוצרים שלבנת מכינה ואופה במו ידיה וכל אחד מהם יותר טעים מהשני (אני יודעת, טעמתי את רובם...).


קונדיטוריית ליבי צילום עצמי

ניתן להזמין אצל לבנת משלוחים אישיים לאנשים פרטיים מרשימה ארוכה של מוצרים שהיא מציעה או בהזמנה אישית ולהגיע לאסוף מהקונדיטוריה עצמה. ניתן גם להזמין אצל לבנת מגשי אירוח לחברות וארגונים שבסביבה עם כל טוב -להרמת כוסית, ישיבות צוות, חגיגת אירועים מיוחדים וערבי חג. עכשיו כשרוב העובדים עובדים מהבית אפשר להזמין גם עבורם מארזים מפנקים וטעימים במיוחד.

לבנת עברה להתגורר בעיר חריש לא מזמן ובקרוב תיפתח שם סניף חדש של הקונדיטוריה שלה שם היא תמכור מאפים ומתוקים לקהל המקומי, עד אז אפשר להזמין ממנה מראש והיא מספקת את ההזמנות ישירות למתגוררים בחריש - כבר סיבה טובה לעבור לגור שם!

לפייסבוק של הקונדיטוריה www.facebook.com/libypatisserie1 

לאינסטגרם של הקונדיטוריה www.instagram.com/libypatisserie 

שלכם,

חן

תגובות