דילוג לתוכן הראשי

מחברת השראה - תרומה לנפגעות טראומה מינית


עמותת "עדן" מתמחה מאז שנת 2005 בטיפול פמיניסטי בנערות נפגעות טראומה מינית. העמותה מפעילה פנימיה טיפולית בקיבוץ כרמיה ל-60 נערות נפגעות טראומה בגילאי 12-18 אשר הוצאו מבתיהן בצו בית משפט. עוד מפעילה הפנימיה בית ספר קטן וייחודי בשיתוף עם פרויקט היל"ה במשרד החינוך אשר מספק לנערות הזדמנות לצמצום פערים לימודיים שנגרמו עקב הטראומות שחוו. 

לאורך 16 שנים מתוך עבודת שטח, פיתח צוות העמותה מודל חדשני ופמיניסטי אשר מסייע לנערות לערוך שינוי חיובי בחייהן. באמצעות פיתוח תודעה ביקורתית להקשר החברתי, מסייע הטיפול לנערות להבין כי הן אינן אשמות בטראומות שחוו, אך כי רק להן היכולת לעצב את עתידן. המודל מסייע לנערות לפתח קשב לצרכיהן ורצונותיהן ולבטא אותם בקול. 

באמצעות מיומנויות פרקטיות, לומדות הנערות לנהל את תסמיני הטראומה, להציב לעצמן יעדים ולעמוד בהם. בכך משיב המודל לנערות את תחושת השליטה והאחריות על עתידן. המודל מוכר ומוערך על ידי שירותי הרווחה ונלמד על ידי ארגונים חברתיים, חינוכיים וטיפוליים מכל רחבי הארץ. 

כחלק מהעשייה של העמותה יוצרה מחברת השראה יפהפייה ושימושית. המחברת היא מתנה מעוררת מודעות והשראה, לכל אישה, על בסיס המודל. המחברת מעוצבת ברוח העמותה, משלבת שאלות לפיתוח הקשב העצמי, משפטי השראה של נשים חזקות, ומיומנויות מתוך מודל 'עדן'.

צילום יח"צהמחברת הינה בגודל 17*24 ס"מ, עם 64 כפולות עמודים. 

המחברת מוצעת למכירה עבור ארגונים: 

- ברכישת עד 200 מחברות המחיר הינו 30 ₪ למחברת 

- ברכישת 200-300 מחברות המחיר הינו 28 ₪ למחברת 

- ברכישת 300-500 עותקים המחיר הינו 26 ₪ למחברת 

- ברכישת 500 עותקים ומעלה המחיר הינו 25 ₪ למחברת 

רכישת המחברת היא הזדמנות להעניק מתנה יפה, שימושית ובעלת משמעות לנשים, ובתוך כך לתרום לפעילות העמותה ולרווחת הנערות. 
העניקו לנשות הארגון שלכן במתנה עם ערך מוסף: גם מחברת יפהפייה, גם מחברת כיפי, וגם תרומה 
חשובה. 

לפרטים נוספים ורכישה מרוכזת תוכלו ליצור קשר טלפוני עם ענת גלעד 0545881050 או במייל anatg@eden.org.il

לפרטים נוספים על עמותת עדן, היכנסו לאתר

 

תגובות