דילוג לתוכן הראשי

עידית מאמינה בניסים - קמפיין גיוס מימון המונים של עידית ערגס המבקשת להביא תינוק לעולםאני מודה שכשבפעם הראשונה שנתקלתי בקמפיין גיוס מימון המונים של עידית התחושה הראשונה שהתעוררה בנו היא אנטיגוניזם. הרי כבר יש לה שתי בנות אז מה היא מבקשת מאיתנו לעזור לה שיהיה לה עוד ילד? אבל התחושה הזו , שאני מאמינה שעלתה בלא מעט אנשים שנתקלו בפרויקט, חלפה כמו שבאה וזה מכמה סיבות. 

סיבות שחשוב שתקראו לפני שאתם שופטים את עידית או נשים כמוה, ולפני שאתם מדפדפים הלאה במקום לקרוא את הסיפור האישי שלה ואולי אפילו לתרום ולסייע לה להגשים את החלום שלה. 

ההריון השלישי שלי לא צלח. ומכל מה שהיה מסביב אני בעיקר זוכרת שכולם, וזה אומר- חברים, משפחה, אנשי הצוות הרפואי- כולם אמרו לי או אליי "יש לך שני ילדים בריאים בבית, בן ובת אז לא נורא. לא קרה כלום. תגידי תודה יש כאלה שגם את זה אין להן" 

אבל זה כן נורא. 

וכן קרה משהו. 

ואני אומרת תודה על הילדים שלי כל יום כמה פעמים ביום. 

וזה שלי יש ילדים זה לא בא על חשבון אף אחת אחרת. 

וזו הסיבה העיקרית שאני מזדהה עם עידית אבל לא רק. גם כי כולם ממהרים לשפוט, בלי להכיר, בלי לקרוא, ממהרים לזלזל בחלום של אחרת במקום פשוט להמשיך הלאה. עידית כתבה בפרופיל האישי שלה לפני כמה ימים- "רוצים לתרום, מעולה! מדהים! מודה ומעריכה! לא רוצים? פשוט תעברו הלאה!" והיא צודקת. אז אם אתם רוצים רגע לקרוא, להתעמק, להתחבר ולתרום- תמשיכו לקרוא.
תהל ושקד (צילום משפחתי)

עידית ובעלה (צילום משפחתי)

ההריונות והלידות של עידית לא היו פשוטים. ונכון, יש לה שתי ילדות בריאות ומאושרות בבית אבל היא רוצה עוד. אתם יכולים לחשוב שזו חוצפה, או הגזמה, אבל זה החלום שלה. היא לא רוצה ילד על חשבון מישהי אחרת שתלד. היא לא רוצה לעשות משהו רע או אסור או קיצוני. היא פשוט רוצה עוד ילד. והיא מבקשת עזרה מהסובבים אותה מכאלה שמכירים אותה וכאלה שלא מכירים אותה. 

מה שעידית עושה הוא לא שונה מקמפיינים אחרים שנתקלתי בהם ובטח גם אתם נתקלתם בהם. קמפיינים של גיוס מימון המונים כבר שנים פופולאריים ונועדו לסייע לאנשים להגשים את החלומות שלהם ולגייס כספים מאנשים שהם מכירים ומאנשים שהם לא מכירים בכדי להגשים את אותם החלומות. ולכל איש ולכל אישה יש חלום אחר, כאלה שתזדהו איתם וכאלה שפחות תזדהו איתם. 

ואתם לא חייבים לתרום בכלל, אבל אתם גם לא חייבים להגיב ולהביע דעה, בעיקר אם היא שלילית ופוגעת- זה לא מקדם אף אחד. 
להבדיל מתרומות, בסוג הקמפיינים האלה מקבלים תמורה- אפשר לבחור מתנה שאתם רוצים במחיר מיוחד והעלות שלה הולכת לקמפיין ואתם מקבלים את המתנה שבחרתם (כלומר מי שנתן את המתנה בעצם תרם אותה להצלחת הקמפיין). אז מה אני מציעה לכם?

כנסו לקמפיין של עידית, תקראו. התחברתם? מעולה. 
תרכשו הטבה ותתרמו להצלחת הקמפיין. 
לא התחברתם? זה גם בסדר. נשמח אם בכל זאת תוכלו לשתף אותו הלאה.

שלכן,

חן

תגובות