דילוג לתוכן הראשי

צלחות הקיר המעוטרות והמאוירות של האמנית אתי נריה


בעוד כמה חודשים אני עוברת דירה ואני כבר בהתרגשות שיא, מתחילה לארוז ולמסור דברים שלא צריך, לפנות פריטים מיותרים מהבית וכמובן לאגור בתיקיות רעיונות לעיצוב לבית החדש. אחד הדברים שאני יודעת מראש זה שאני רוצה שכל קיר יהיה מעוצב בצורה מדויקת, בלי סתם לתקוע מסמרים ואז להחליף תמונה, ואני כבר מסדרת לי חדר חדר ואוספת רעיונות לעיצוב. 

באחד מהחיפושים שלי אחר תמונות מיוחדות לחדר נתקלתי באתר של אתי נריה שהיא אמנית שיוצרת בובות קרמיקה בצורת בבושקה בגדלים שונים צבעוניים בצורה שובת עין ושובת לב, תמונות קנווס ענקיות עם ציורי בובות מתוקות להפליא וגם צלחות קיר מקושטות יפיפיות שמגיעות בזוגות עם ציור משלים ומהוות אלמנט עיצובי מגניב. 

נתקלתי רק בבעיה אחת - ואני רוצה את הכל! 

לפני שהתחלתי להוריד ולשמור תמונות לתיקיה של עיצוב הבית החדש, החלטתי קודם כל להיכנס ולקרוא קצת עליה, לראות מי עומדת מאחורי היצירות היפיפיות האלה: נריה משתפת שהיא חיפשה אמצעי ביטוי לתחושות שלה, למחשבות שלה ולתפישת העולם שלה. 

היא מגדירה את הצבעים כבחירה שלה לגבור בטוב על הרע, לפרוץ את הגבולות באמנות- בלי תבניות מוכרות, בלי מסגרות ברורים. לאחר שנים של יצירה החלה להציג את היצירות שלה וגם למכור אותן ואני אישית שמחה שכך החליטה כי כך יצא לי להיחשף ליצירות שלה ומיד לתייג אותן בתיקיית ה MUST HAVE שלי לבית החדש.

תמונות קיר מהאתר של נריה

בובות קרמיקה מהאתר של נריה

אתי כותבת שמהתגובות של אנשים היא הבינה שבאומנות שלה יש יכולת להאיר ולשמח בתים ולבבות ומבט מהיר על היצירות שלה יחזק את מה שהיא מרגישה. היא יוצרת בסטודיו יצירות מקוריות פרי דמיונה, נהנית מחדוות היצירה ומאפשרת לעצמה ליהנות מכל רגע - ולנו ליהנות ממה שהיא יוצרת. כל אחת מהיצירות שלה היא יצירה מקורית שהיא הכינה בעצמה ואין שנייה לה.

אישית אני נדלקתי על צלחות הקיר המעוטרות - מי חשב שאפשר בעזרת שתי צלחות מאוירות שמשלימות זו את זו להוסיף כל כך הרבה חן ויופי ואלגנטיות לחדר? צלחות הקיר גם הן נעשות בעבודת יד, לאחר שעברו תהליך של ייבוש ושריפה נריה מאיירת עליהן איורים מקוריים בצבעים אקריליים איכותיים ועמידים.

כל צלחת היא יצירת אמנות בפני עצמה והעובדה שהן מגיעות בזוגות ומשלימות זו את זו הופכת אותן לעוד יותר מיוחדות. 
אני כבר יודעת איפה אתלה לפחות שתיים מהן וצריכה להיזהר שלא כל הקירות בבית שלי יהיו צלחות מאוירות. 

הן בהחלט משתלבות בעיצוב הכללי שאני מתכננת לבית החדש מבחינת צבעים, מבחינת מקוריות, מבחינת חשיפת אמנות של אנשים מוכשרים שיצא לי להכיר ויותר מאשמח להכיר אותם לאחרים גם!

צלחות קיר מהאתר של נריה

צלחות קיר מהאתר של נריה


המחיר הממוצע לזוג צלחות הוא -250 ₪, יש מבחר גדול באתר וניתן גם להזמין בהזמנה אישית. 

לאתר של אתי נריה - www.artneriah.com 

שלכם, חן

 

צלחות קיר מהאתר של נריה

תגובות