דילוג לתוכן הראשי

שמפו ותחליב רחצה של 'כיף' בניחוחות ממכרים


אני והקטנה שלי כל הזמן מחפשות מוצרי שיער חדשים. אנחנו מאוד אוהבות להשקיע ולטפח את השיער שלנו וחשוב לנו שאלו יהיו מוצרים איכותיים שישאירו ריח טוב וגם שיער בריא ונעים למגע. בשמפו של כיף נתקלנו עוד לפני שנועה קירל התחילה לפרסם אותו אבל כמובן שזה לא הזיק בפרסום בשביל שהקטנה שלי תמשוך אותי לסופר פארם הקרוב כל כמה זמן לבדוק שמפו אחר של כיף. 

בסוף הגענו לשמפו אחד מעולה במיוחד (מזל שלא עברנו על כל המלאי הקיים עד אז) והוא הפך להיות שמפו הבית שלנו. אני אישית לא משתמשת במרכך ובתחליב רחצה אבל אם אתם כן אז תדעו שבריח הזה ניתן להשיג גם שמפו, גם מרכך וגם תחליב רחצה.

שמפו, מתוך האתר של השופרסלתחליב רחצה, מתוך האתר של השופרסל


ואני מתכוונת לשמפו ורד ושמן קוקוי (תודו שרק להגיד את השם של השמפו זה כיף ממש!) . הפרסום של השמפו מבטיח, ואף מקיים להעניק לשיער ברק, רכות ולחות לאורך זמן. 

המרכיבים העיקריים והפעילים בשמפו הם: 

שמן ורדים - עשיר באנטי-אוקסידנטים המסייעים בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ושומר על ברק בריא. אחראי על הענקת לחות ותחושת רכות. 

שמן קוקוי - עשיר בוויטמינים C,D ו-E וחומצות שומן להזנת השיער והקרקפת. מחליק את מעטפת השערה ויוצר מגע ממכר של רכות וגמישות. 

מגע ממכר אמרו? וצדקו. אנחנו אוהבות לצאת מהמקלחת עם מגבת על השיער ואז לעשות לעצמנו ערב ביוטי משותף אם ובת ולאחר מכן להסתרק וליהנות מהריח המטריף של השמפו (יש עוד כמה בריח ממש טוב אבל זה בהחלט האהוב עלינו).

אני כאמור חופפת פעם ביומיים ומוותרת על השימוש במרכך ומשקיעה במסכה מקצועית לשיער כל כמה ימים. אבל הקטנה שלי חופפת בשמפו ומסיימת את החפיפה בשימוש במרכך של כיף באופן יום יומי ועכשיו היא ביקשה את תחליב הרחצה... הרי נועה קירל משתמשת בו, לא? 

באתר של כיף- www.keif.co.ilתוכלו למצוא את הקולצקייה כולה של כל השמפואים, המרככים ותחליבי הרחצה אבל ההמלצה שלנו היא לגשת לסופרפארם או לסופר הקרוב שמוכר את המוצרים של כיף ולהריח אחד אחד עד שתמצאו את הריח שאתם אוהבים ואז תתפנקו בשלושת המוצרים -שמפו מרכך ותחליב רחצה לחוויה מושלמת של מקלחת בספא... וכמובן שיער בריא ונעים כמו בפרסומות. 

אזהרה: לא תפסיקו לרצות להתקלח, לחפוץ שיער וגם לגעת בו אחרי החפיפה. 

טיפ ראשון, בשופרסל יש לא מעט מבצעים שווים על מוצרי כיף אז תמיד שווה לבדוק ולעקוב לפני שרוכשים במקום אחר.
טיפ שני, התייעצו עם הספר שלכם לפני שאתן ממהרות לרכוש מוצרים לשיער. הוא ידע לומר לכן עם מה לחפוף וכמה לחפוף. 

שלכן,

חן (ואחינועם) תגובות